ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Фонд оплати праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зросте на 1,1 млрд грн

Кривий Ріг, 24 травня 2018 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» переглянуло своє рішення щодо підвищення зарплати з 1 травня 2018 року. Для цього фонд оплати праці цього року буде збільшений на 1,1 млрд грн.

Рішення Генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжита Калона про підвищення фонду оплати праці стало результатом інтенсивних переговорів, які він провів 21 і 22 травня спільно з головою уповноваженого представницького органу найнятих працівників Наталією Маринюк.

В рамках примирної комісії для вирішення колективного трудового спору створена робоча група, яка визначить розмір підвищення заробітної плати для різних категорій персоналу з 1 травня 2018 року. Акцент буде зроблено на основні, ключові для підприємства професії.

Сторони також домовилися повернутися в жовтні 2018 року до питання про ще один перегляд заробітних плат, якщо найближчим часом усі доменні печі запрацюють на повну потужність і виробництво відновиться. До недавнього часу потужності комбінату були завантажені лише наполовину, а минулого тижня простоювали через акцію протесту залізничників.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- В результаті спільних переговорів з профспілкою ми знайшли рішення, яке є прийнятним для обох сторін. Ми готові до додаткового підвищення заробітної плати основному виробничому персоналу за умови дотримання стабільної роботи підприємства та сприятливої ситуації на ринках сталі. Успішне майбутнє цього підприємства забезпечують постійні інвестиції у розвиток виробництва. Наразі ми зобов'язані дотримуватись балансу відносно планомірного підвищення заробітної плати та системних інвестицій в модернізацію, виробничу безпеку, сучасні технології. Після перегляду рівня зарплати у бік підвищення всім нам доведеться ще старанніше працювати над собівартістю, стабільністю та обсягами виробництва. Я вірю в нашу команду металургів і гірників і в те, що ми гідно вийдемо із смуги випробувань останнього часу, скоординувавши наші зусилля.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021