ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – учасник будівництва швидкісної залізничної колії між Києвом і аеропортом «Бориспіль»

Кривий Ріг, 24 липня 2018 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало переможцем тендеру на пряме постачання арматурного прокату в рамках будівництва швидкісної залізничної колії між Києвом і аеропортом «Бориспіль». Раніше цей проект був затверджений Кабінетом Міністрів України, реалізація якого дозволить з центру столиці дістатися до аеропорту всього за 35 хвилин.

Вчора, 23 липня, було відвантажено першу партію металопродукції в обсязі 62 тонни – це арматурний прокат діаметром 32 мм і довжиною 12 метрів. Загалом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» поставить близько 250 тонн металопродукції. Арматура класу АІІІ ГОСТ 5781-82 ст25Г2С діаметром 25 і 32 мм буде використано під час будівництва залізничної естакади довжиною 272 метри.

Ігор Патока, директор компанії «Майстер-Буд» – генерального підрядника з будівництва залізничної естакади:
- Залізнична естакада буде зведена над трасою між Києвом і аеропортом. Ми вдячні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за оперативність виготовлення арматурного прокату 25Г2С в стислі терміни, що підтверджує гнучкість і професіоналізм всієї команди підприємства – починаючи від виробничого відділу до менеджера з продажів. Ми цінуємо наші довгострокові ділові стосунки з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і сподіваємося на подальшу співпрацю з компанією під час будівництва важливих інфраструктурних об'єктів в Україні.

Загальна експлуатаційна довжина ділянки від станції Київ-Пасажирський до аеропорту «Бориспіль» складає 37,4 кілометра. Планується будівництво залізничних колій, залізничної естакади, зупинних пунктів, пасажирських платформ, відкритої галереї між пасажирським павільйоном і терміналом D аеропорту «Бориспіль». Загальна вартість проекту затверджена у розмірі 583,2 млн грн. Завершити будівництво заплановано до кінця поточного року.

Довідка: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – постійний партнер української держави в найважливіших індустріальних проектах. Найбільш відповідальні об'єкти, що вимагають особливої надійності та міцності, такі як мости, греблі, сучасні хмарочоси, будуються з використанням металопродукції підприємства. Так, новий захисний саркофаг у Чорнобилі (об'єкт «Укриття» на ЧАЕС) побудований з арматури виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Також напередодні футбольного чемпіонату ЄВРО-2012 продукція підприємства була використана під час будівництва ключових спортивних об'єктів і аеропортів в Україні: Національного спортивного комплексу «Олімпійський» і нового терміналу D міжнародного аеропорту «Бориспіль» (Київ), стадіону «Арена Львів» і Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

З використанням виробленої на підприємстві металопродукції будувалися і будуються найбільш знакові об'єкти, створюються унікальні конструкції по всьому світу – чи то комплекс хмарочосів «Башти Полум'я» (національний символ Азербайджану) чи найвищий хмарочос у світі – Бурдж-Халіфа в Дубаї.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021