ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Перша зустріч IndustriALL Global Union та керівництва підприємств АрселорМіттал в Казахстані та Україні

Київ, 4-5 вересня 2018 р. Генеральний директор підприємств АрселорМіттал в Україні та Казахстані Парамжит Калон вперше зустрівся з представниками Глобального об'єднання профспілок (IndustriALL Global Union) у Києві. Зустріч пройшла за участю основних профспілкових організацій казахстанського та українського підприємств корпорації.

IndustriALL Global Union / FES об'єднує в собі різні профспілки різних галузей у світі: від автомобільного машинобудування, енергетики, машинобудування, суднобудування - до хімічної, фармацевтичної, гірничо-металургійної, металургійної, цементної, текстильної, швейної та інших ключових секторів економіки. Провідне профспілкове об'єднання представлено в більш ніж 100 країнах світу. На зустрічі зі сторони організації були присутні директор з металургії глобального союзу IndustriAll Адам Лі та регіональний секретар глобального союзу Вадим Борисов.

Увага IndustriALL Global Union до підприємств АрселорМіттал не випадкова - і в Казахстані, і в Україні вони займають провідні позиції серед виробників металу та активів з видобутку та переробки вугілля (в Казахстані). Крім того, це одне з найбільших роботодавців у своїх регіонах: в "АрселорМіттал Кривий Ріг" (АМКР) працює понад 29 000 чоловік (співробітників та підрядників), а в "АрселорМіттал Теміртау" (АМТ) чисельність персоналу складає 37 800 працівників (також рахуючи підрядні організації). Це велика відповідальність за долю підприємств, їх розвиток і перспективи, підкреслив у своєму виступі перед аудиторією Генеральний директор АМТ та АМКР Парамжит Калон.

Він зазначив, що з приходом нового власника повністю змінився підхід до інвестицій у ці активи: за цей період вони різко зросли. Наприклад, за 12 років роботи компанії в Україні вони досягли 4,2 млрд доларів. З урахуванням придбання підприємств та інвестицій у їх розвиток, корпорація АрселорМіттал стала найбільшою серед іноземних інвесторів у обох країнах. Завдяки інвестиціям вже до 2017 року вдалося в кілька разів знизити навантаження на навколишнє середовище, а з введенням нових об'єктів компанія планує досягти європейських стандартів у сфері екології. Вже зараз викиди в атмосферу Кривого Рогу знижені на 37%, а скиди стічних вод - на 74% у порівнянні з 2006 роком.

При цьому збережена соціальна інфраструктура підприємств: пансіонати, дитячі табори, санаторії-профілакторії, поліклініки, палаци культури та інші соціально значимі об'єкти, яких багато підприємств пострадянського простору вже поспішили позбутися. З кожним роком соціальні бюджети АМТ та АМКР ростуть, з'являється багато нових соціальних проектів та ініціатив. Не дивлячись на всі складності, керівництво підприємств кожного року підвищує заробітну плату своїм працівникам. Найпомітнішим досягненням з моменту приходу на підприємство нового власника, на думку Генерального директора, стало зниження в кілька разів кількості нещасних випадків на виробництві. Мета АрселорМіттал - досягнення нульового травматизму на такому складному і небезпечному виробництві, як металургійне та гірничодобувне. Ця мета є амбіційною, але досяжною при впровадженні нової культури виробництва та неухильному дотриманні правил охорони праці та промислової безпеки, зазначив під час свого виступу П. Калон.

Зустріч керівництва підприємств в Казахстані та Україні з Глобальним об'єднанням профспілок показала готовність обох сторін до постійного та відкритого діалогу, обговорення проблем, що стосуються умов праці та платні працівникам. Наступним кроком співпраці може стати проведення дискусій та обмін думками з питань, вирішення яких сприятливо вплине на всіх працівників "АрселорМіттал Кривий Ріг" та "АрселорМіттал Теміртау".

- АрселорМіттал - один з найбільших іноземних інвесторів в історії України та Казахстану. Це компанія, яка інвестує в майбутнє і піклується про своїх співробітників. Ми завжди відкриті до конструктивному діалогу та партнерства з усіма зацікавленими сторонами і, перш за все, з нашими профспілками. Я впевнений, що разом ми зробимо наші підприємства успішними і процвітаючими, - підкреслив Парамжит Калон.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021