ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало переможцем VI конкурсу професійної майстерності серед залізничників метпідприємств

Кривий Ріг, 14 вересня 2018 р. У шостому конкурсі професійної майстерності залізничників брали участь команди «Запоріжсталі», «Азовсталі», ТОВ «Юнікас-ТК» (Кривий Ріг) та дві команди ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - транспортного департаменту металургійного виробництва та управління залізничного транспорту гірничого департаменту. Також конкурс профмайстерності відвідали учні профільних навчальних закладів та ветерани-залізничники.Андрій Кіндрат, директор транспортного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Гірничо-металургійний комплекс не може працювати без залізничного транспорту. Ми щорічно запрошуємо на конкурс профмайстерності справжніх професіоналів своєї справи з різних промислових підприємств України, а також наших шановних наставників і молоде покоління - студентів-залізничників. Кожен раз, організовуючи цей конкурс, ми намагаємося додати щось нове, і цей рік не став винятком. Всі учасники блискуче впоралися з цікавими практичними конкурсами та підтвердили свої теоретичні знання. Ми будемо продовжувати вже традиційний конкурс для залізничників - це хороший стимул вдосконалюватися, працювати над помилками та професійно зростати.

Володимир Кушнір, машиніст-інструктор управління залізничного транспорту «Запоріжсталі»:

- Команда залізничників нашого підприємства постійно бере участь у конкурсі, який проводить ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». З 2014 року ми приїжджаємо сюди щороку, склад команди змінюється, до нас приєднуються молоді перспективні працівники. Конкурс важливий у плані спілкування з колегами та обміну досвідом з іншими підприємствами. Це чудовий шанс обговорити різні інновації, специфіку роботи та обслуговування потягів, локомотивів.

У складі кожної команди - машиніст тепловоза, помічник машиніста тепловоза, слюсар з ремонту вагонів і монтер колії. Програма конкурсу складалася з двох частин: теорії та практики. В теоретичній частині учасники продемонстрували свої знання за фахом та з охорони праці. Тривалість тестування становила 30 хвилин. Тест складався з 50 питань, кожне з яких мало чотири відповіді, і тільки одна з них була вірною.

Традиційними завданнями практичної частини конкурсу були технічний огляд тепловоза та виявлення несправностей, під'їзд до планки, збірка крана машиніста. Слюсарі з ремонту вагонів і монтери колії продемонстрували свої навички в процесі кріплення рейок до дерев'яної шпали, збірки автозчеплення, технічного огляду вагона та стрілочного переводу.

Кращими за результатами усіх конкурсів стали залізничники транспортного департаменту метвиробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Друге місце - у команди «Запоріжсталі», а третє вибороли залізничники ТОВ «Юнікас-ТК». Переможцям і призерам конкурсу профмайстерності залізничників були вручені призи та почесні грамоти, а усім учасникам - пам'ятні подарунки.

Крім того, в рамках дводенного конкурсу були визначені й кращі за професією. Кращим машиністом став машиніст тепловоза ТОВ «Юнікас-ТК», кращий помічник машиніста тепловоза та кращий слюсар з ремонту вагонів - представники «Запоріжсталі», кращий монтер колії - представник транспортного департаменту метвиробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021