ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Німецькі промисловці відвідали ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 29 жовтня 2018 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, відвідала делегація Федеральної Республіки Німеччини. Візит відбувся 26 жовтня в рамках ділової поїздки до України представників німецьких промислових компаній, яких об'єднує неурядова організація «Німецька Східна Бізнес Асоціація».На підприємстві гостей зустрічав заступник генерального директора з технології та екології Тіварі Вінай, який представив основні інвестиційні проекти ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Після цього німецька делегація відвідала проммайданчик, ознайомилася з роботою найбільшої на підприємстві доменної печі № 9.

Ута Кохловські-Кадьяйя, генеральний директор «Німецька Східна Бізнес Асоціація»:

- Наша бізнес-асоціація працює з 29 країнами Східної та Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу. Ми супроводжуємо німецький бізнес і підтримуємо його під час виходу на ринок Східної Європи та, у свою чергу, допомагаємо компаніям з цих країн освоюватися на ринку ФРН. Членами нашої асоціації є 400 підприємств – від крупних концернів до малого бізнесу. Наш діловий візит до України підтверджує, що німецький бізнес дійсно зацікавлений працювати у цій країні та шукає тут партнерів. В цілому, німецька економіка тримається на середньому бізнесі, і більшість компаній, які сьогодні тут, – це представники середнього бізнесу. Його відмінність – це високотехнологічність, якість, конкретні рішення, які можуть бути легко інтегровані у виробництво. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має широкий діапазон виробництва та потреб, і ми вважаємо, що партнерство з німецьким бізнесом буде вигідним для обох сторін. Зі свого боку, ми дуже зацікавлені у розвитку сталих торгівельних взаємовідносин з компаніями гірничо-металургійної галузі в Україні.

Тіварі Вінай, заступник генерального директора з технології і екології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Компанія АрселорМіттал з моменту придбання підприємства у Кривому Розі активно інвестує в його розвиток – у нові технології, реконструкцію та ремонти агрегатів. Робить ставку на стратегічні проекти, щоб значно відновити виробничі потужності підприємства. З 2006 по 2017 рр. інвестиції склали близько 4,5 млрд доларів (CAPEX + OPEX). Цього року компанія вкладе 400 млн доларів. У 2019–2022 рр. ми плануємо інвестувати ще близько 1,5 млрд доларів, продовжити реалізацію нашої масштабної інвестпрограми. Ми раді вітати представників делегації та міської ради Кривого Рогу на нашому підприємстві. Для нас це хороша можливість детально представити наше підприємство та розглянути варіанти взаємовигідної співпраці з німецьким бізнесом.

Довідка:

Німецька Східна Бізнес Асоціація налічує близько 400 членів – компаній та асоціацій, які працюють у сферах енергоефективності, інжинірингу та автомобілебудування. Асоціацію також підтримують шість центральних асоціацій німецької промисловості: Федерація німецьких підприємств, Асоціація німецької палати торгівлі та промисловості, Асоціація німецьких банківських установ, Німецька страхова асоціація, Федерація німецької оптової та зовнішньої торгівлі та інші.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021