ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оновлює заправно-розподільчі пункти для гірничої та залізничної техніки

Кривій Ріг, 5 листопада 2018 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершує будівництво екіпірувального пункту на залізничній станції «Кар'єрна», призначеного для заправки дизельним паливом тепловозів, залізничних кранів для ремонту колій та наповнення автозаправників. Останні доставляють паливо від пункту в кар'єри для заправки ним автосамоскидів, бурових верстатів, екскаваторів і іншої великогабаритної техніки.

Резервуари автозаправників на базі БілАЗу вміщують по 35 000 літрів. Завдяки модернізації їх можуть наповнювати тепер від 50 хвилин до години, раніше на це витрачалось від 3 до 3,5 годин. Для прискорення видачі дизельного палива тут проклали новий трубопровід довжиною 360 метрів, із збільшеним в 1,5 рази діаметром. На трубопроводі встановлено шість паливних фільтрів, що дозволяє покращити якість палива. Зливну естакаду додатково обладнали двома новими пристроями. Завдяки установці автоналивного стояка та заміні трубопроводу вдалося знизити простої у три рази.

Побудована і нова насосна станція з трьома паливними насосами замість одного: для зливу дизельного палива із залізничних цистерн, видачі палива для залізничної техніки та автозаправників. При цьому всі насоси є взаємозамінними, що забезпечує потрійне резервування насосного обладнання. На кожному паливному насосі встановлено фільтр тонкого очищення дизельного палива, який захищає від попадання дрібних механічних домішок. На ділянці видачі дизельного палива встановлені дві паливороздавальні колонки, що дозволяє автоматизувати видачу палива. Встановлено лічильники з обліку його витрати.

При цьому робота персоналу буде більш безпечною та комфортною. Передбачено новий майданчик з відкидним містком SafeRack і спеціальним додатковим обгороджуванням виробництва США. Її захисна конструкція дозволяє знизити виробничі ризики для водіїв під час заправки техніки.

Загалом у гірничому департаменті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовується три екіпірувальні пункти для постачання паливом гірничої та залізничної техніки. Раніше був оновлений один з них – в районі третього кар'єру. Зараз завершуються промислові випробування пункту на залізничній станції «Кар'єрна». В планах модернізація третього – у тепловозному депо.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021