ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Співпраця з Білоруссю може стати більш взаємовигідною – Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон

Кривий Ріг, 19 листопада 2018 р. Взаємне зростання закупівель затребуваної продукції допоможе розширити торговельно-економічні зв'язки Білорусі та України, зазначив Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон під час свого виступу на Українсько-Білоруському форумі «Співпраця і партнерство».Форум уперше відбувся у Кривому Розі. У ньому взяли участь посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол, генеральний директор компанії «БілАЗ» Петро Пархомчик, представники мерії, викладачі Криворізького технічного університету, студенти, керівники великих промислових підприємств міста.

Ігор Сокол, посол Республіки Білорусь в Україні:

- Серед регіонів України Дніпропетровська область посідає друге місце з експорту білоруської продукції, поступаючись лише Києву. В цьому велика заслуга і промислових підприємств Кривого Рогу. Проведення цього форуму стало підтвердженням результативних торговельно-економічних взаємовідносин між Білоруссю та Україною.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМиттал Кривий Ріг»:

- Взаємовигідна співпраця між українськими та білоруськими підприємствами може перейти на новий рівень при нарощуванні закупівель затребуваної продукції – тоді це стане ще одним кроком на шляху успішного партнерства між двома країнами. Україна закуповує немало білоруських товарів, зокрема, наше підприємство є одним з найбільших клієнтів компанії «БілАЗ». Сподіваюся, що й Республіка Білорусь, у свою чергу, збільшить закупівлю української продукції, в тому числі металопрокату ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Гендиректор підприємства також звернувся до присутніх на Форумі студентів і професорів. Він акцентував увагу на тому, що союз науки та бізнесу завжди приносить найкращі результати – запропонував їм узяти участь у спільній розробці нових технологічних рішень для виробництва, а студентам нагадав про можливості працевлаштування на найбільшому підприємстві гірничо-металургійного комплексу України.

На Форумі Парамжиту Калону був вручений нагрудний знак Посольства Республіки Білорусь в Україні «За дружбу і співпрацю».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021