ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» постачає металопрокат для реконструкції автодороги державного значення

Кривий Ріг, 1 лютого 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав постачання своєї металопродукції для реконструкції автодороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетиловка у Полтавської області. Це один з найбільш масштабних інфраструктурних проектів України. З кінця 2018 року підприємство вже відвантажило близько 90 тонн арматури класу А500С діаметром 25 мм і класу А240С діаметром 8 мм для будівництва шляхопроводу та сучасних дворівневих розв'язок. Планується, що до кінця лютого підприємство поставить ще понад 200 тонн металопрокату.

Після реконструкції дорога стане повноцінним чотирьохсмуговим шосе державного значення, а з Дніпра до столицї України можна буде проїхати набагато швидше – лише за п'ять годин замість нинішніх семи. Загальна вартість реконструкції автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетиловка складає 17,7 млрд грн. Завершення будівництва очікується у 2021 році.

Сергій Демченко, керівник виробничо-технічного відділу компанії «Спецподземинжстрой»:

- Наша компанія є підрядником із встановлення свайних фундаментів (бурових стовпів) під час будівництва шляхопроводу у рамках цього інфраструктурного проекту. Свайні фундаменти з 56 бурових стовпів посилюються арматурними каркасами загальною вагою 267,7 тонни, які виготовляються безпосередньо на об'єкті. Будівництво шляхопроводу дозволить винести автомобільну дорогу за межі населеного пункту (с. Чумаки), що забезпечить безпеку для мешканців. Даний проект також збільшить пропускну спроможність ділянки автомобільної дороги за рахунок збільшення кількості смуг руху з двох до чотирьох. Ми цінуємо наші партнерські стосунки з «АрселорМіттал Кривий Ріг» і сподіваємося на подальшу співпрацю під час реалізації важливих інфраструктурних об'єктів в Україні.

Довідка:

Металопродукція виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовується під час будівництва об'єктів, що вимагають особливої надійності та міцності, – такі як мости, греблі, сучасні хмарочоси, аеропорти, спортивні об'єкти тощо. Серед них і особливі проекти – наприклад, новий захисний саркофаг у Чорнобилі, найвищий хмарочос у світі – Бурдж-Халіфа у Дубаї – та інші знакові об'єкти.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020