ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» заощадив 120 млн доларів по проекту WCM

Кривий Ріг, 11 лютого 2019 р. Система World Class Manufacturing (WCM – виробництво світового класу), що впроваджується на більшості підприємств компанії АрселорМіттал, з 2019 року охопить усі цехи та підрозділи «АрселорМіттал Кривий Ріг».

В основі WCM лежать два основні принципи – це постійне вдосконалення та усунення втрат, що надає підприємству ряд переваг у інноваціях, якості, ціні, гнучкості, дисципліні постачань, сервісі та собівартості. Вважається, що такими якостями володіють компанії світового класу.

У «АрселорМіттал Кривий Ріг» систему WCM впроваджують з 2012 року. Минулого року понад 20 підрозділів використовували її інструменти. З 2019 року їх почнуть застосовувати усі цехи підприємства. Сумарний ефект від усунення втрат за 2013–2018 роки перевищив 120 млн доларів. При цьому коштів заощаджено значно більше, адже методологія WCM враховує ефект з моменту впровадження лише рік, тоді як обладнання з впровадженими покращеннями й надалі продовжує працювати надійно.

Завдяки цій системі ряд цехів «АрселорМіттал Кривий Ріг» досягли помітних результатів. Наприклад, рудозбагачувальна фабрика № 2 ще кілька років тому була у числі тих, що відстають, а сьогодні – це один з найкращих підрозділів гірничого департаменту. Тут стабільно працює обладнання, суттєво понижені простої, на якісному рівні управляють запчастинами, а обсяги виробництва тепер на фабриці такі, яких не було з моменту її забудови.

У 2019 році у Кривому Розі вперше відбудеться День трансформації, в якому окрім працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» візьмуть участь підрядники та постачальники, представники місцевої влади та мешканці міста, яких підприємство проінформує про ключові зміни і нову філософію виробництва. Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» поділиться своїми успішними кейсами з багаточисельними контрагентами.

Довідка:

WCM – це досвід покращень провідних підприємств по всьому світу. Він впроваджується на підприємствах АрселорМіттал у Франції, Німеччині, США, Італії, Польщі, Бельгії та інших країнах. Використання методології WCM дозволяє добиватись цілей та покращень на виробництві, відстежувати досягнення цілей і залучати усіх працівників підприємства.

Завдання, які дозволяє вирішувати система WCM:

  • Покращення умов праці
  • Вдосконалення виробництва
  • Зростання якості продукції
  • Відповідність вимогам споживача
  • Зниження витрат
  • Підвищення надійності обладнання
  • Постійне вдосконалення і ін.    2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020