ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» витратить на закупівлю ЗІЗ майже 100 млн грн

«АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшить витрати на придбання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для своїх працівників: з 81,7 млн грн - в 2018 році до 96,3 млн грн - в 2019-м.Частина засобів індивідуального захисту вже надійшла на підприємство. Крім традиційних ЗІЗ - високоміцного спецодягу і спецвзуття з металевим підноском, берушей, окулярів, касок і ін. - є й новинки. Серед них - сучасні гідрокостюми підвищеної міцності для водолазів і турбошлеми для барільетчиків коксохімічного виробництва.

Так, 8 турбоблоків для барільетчиків вже пройшли випробування на коксохімічному виробництві. Турбоблок, що нагадує спорядження космонавта, складається з шолома-маски з пелериною з вогнестійкого матеріалу і фільтраційного приладу. Сучасний шолом захищає органи зору та дихання від пилу та газів, дозволяє працювати в умовах підвищеної температури.

На прохання підприємства розробники сконструювали комплект таким чином, щоб фільтраційний прилад можна було носити на боці або спині - як рюкзак. При роботі на верхній частині коксових батарей це дозволяє не допустити потрапляння в прилад гарячого повітря з коксових камер. Фільтр працює від акумулятора, повного його заряду вистачає на 8-годинну зміну. На приладі є індикатор ступеня забрудненості фільтра.

Крім того, три сучасних гідрокостюма отримали водолази цеху водопостачання. Це суцільнолиті гумові костюми, які відрізняються підвищеною міцністю і стійкістю до дії хімічних речовин. У такому спорядженні водолаз може працювати у технічних водах. Спеціальні клапани піддуву дозволяють створити повітряний прошарок між тілом і костюмом, а також регулювати його товщину в залежності від температури води, в якій доводиться працювати. Це дозволяє не допустити переохолодження, а також уникнути надмірної компресії.

Також з початку 2019 року в розпорядження конвертерного цеху надійшло 70 новых алюмінізірованних термостійких плащів, ще 14 надійдуть найближчим часом. Такі плащі надійно захищають сталеплавів від бризків рідкого металу та теплового випромінювання.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020