ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» підвищує зарплату своїм працівникам

Кривий Ріг, 15 березня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, з 1 травня підвищує оклади усім своїм співробітникам і працівникам дочірніх підприємств в середньому на 15%, а для окремих професій – до 20%.

Минулого року «АрселорМіттал Кривий Ріг» двічі підвищував зарплату – у травні і у жовтні. Крім того, піднімав оклади значної частини персоналу під час переходу на багаторівневу (окладну) систему оплати праці. В результаті з листопада 2017 року по грудень 2018-го середня заробітна плата в «АрселорМіттал Кривий Ріг» виросла на 43,4%. У основного технологічного персоналу, задіяного в ключових переділах, зростання зарплати виявилося ще вищим. Крім того, цього тижня працівники підприємства отримали 13-у зарплату, а також було оголошено про підвищення з травня розміру оплати праці ще в середньому на 15%.

Юлія Чермазович, в.о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Перегляд заробітної плати ми здійснюємо щорічно з урахуванням результатів попереднього року. Він виявився для нас складним з точки зору виробничих і фінансових результатів. Проте менеджмент підприємства ухвалив рішення підтримати трудовий колектив у цій непростій соціально-економічній ситуації в Україні. Розмір збільшення було визначено за результатами переговорів з профспілками та з урахуванням попереднього росту зарплати. Сподіваємося, що цього року нам вдасться впоратися із усіма поставленими завданнями – забезпечити стабільну роботу підприємства та реалізацію інвестиційної програми, покращити свої фінансові показники, які необхідні у тому числі для подальшого росту зарплати.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020