ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» підписав нові контракти з енергоінфраструктури

Кривий Ріг, 20 березня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжить модернізацію своєї стратегічної енергоінфраструктури: нещодавно підприємство уклало декілька контрактів.

Один з них – це постачання нової градирні 16Б. Вона потрібна для охолоджування води оборотного циклу водопостачання ТЕЦ-2, доменних печей №№ 7, 8 і компресорній станції кисневого виробництва. Планується, що нова градирня буде введена в експлуатацію влітку цього року. Підприємство направить на ці цілі понад 67 млн грн.

Ще понад 65 млн грн «АрселорМіттал Кривий Ріг» витратить на реконструкцію естакади технологічних комунікацій від газоочистки № 5 до доменної печі № 9. Під естакадою прокладено лотки, якими відводиться шлам від газоочистки, тут же розміщено кабелі, водоводи, паро- та повітропроводи. Усі ці мережі відновлять, а замість старих лотків з'являться міцні із зносостійкого матеріалу. В результаті це дозволить забезпечити стабільну та безаварійну роботу доменної печі. Роботи на майданчику вже розпочалися, завершити їх планують у третьому кварталі.

Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю міняє систему газопостачання підприємства – будує нові газопроводи замість зношених.

Раніше у 2018 році була введена в експлуатацію нова ділянка газопроводу доменного газу довжиною більше одного кілометру. Він прокладений від доменного цеху № 2 (газоочистки дев'ятої домни) до колектора, з підключенням основних споживачів – ТЕЦ-3 і повітронагрівачів доменної печі № 9.

У 2019–2020 рр. планується заміна системи газопроводів на території доменного цеху № 1, персонал якого обслуговує три доменні печі (№№ 6, 7 і 8). Зокрема, замінять першу нитку газопроводу коксового газу від коксохимвиробництва з підключенням котлів ТЕЦ-1 від нового колектору. Плюс – реконструюють газоскидний пристрій № 4 і побудують колектор доменного газу доменних печей №№ 7, 8, від якого будуть прокладені нові трубопроводи доменного та коксового газів до ТЕЦ-2.

Загальна довжина нових газопроводів складе близько одного кілометра. Завдяки новим об'єктам підприємство зможе вивести з експлуатації застарілі ділянки газопроводів доменного та коксового газів довжиною 4,3 кілометра. Це підвищить енергоефективність і надійність обладнання з точки зору екологічної безпеки. Загальна вартість будівництва перевищує 270 млн грн.

Нова ділянка газопроводу доменного газу, що введена в експлуатацію у 2018


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020