ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривмй Ріг» завершує монтаж обладнання дрібносортного стану № 250-4

Кривий Ріг, 23 квітня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» приступає до завершуючої стадії реконструкції дрібносортного стану № 250-4. Наразі виконані майже всі будівельно-монтажні роботи, змонтовано 90% обладнання. Загальна вартість інвестпроекту – 55 млн доларів США.Постачальником основного технологічного обладнання є компанія Danieli, яка розробляла детальний інжиніринг проекту. Монтаж обладнання повністю завершено на ділянках холодного всаду печі, чистового блоку, термообробки, відвантаження бунтів, формування та відвантаження пачок. На шпулерній лінії вже йде пусконаладка – прокручують електродвигуни, перевіряють датчики та зв'язки з контролером, проводять інші випробування. На ділянці вихідної сторони стану завершують монтаж основного обладнання та трубопроводів води, мастила тощо. На фінальній стадії – заливка фундаменту під нову чорнову групу клітей.

Побудовано й нову нагрівальну піч, що розширить можливості стану, – дозволить використовувати заготовки з машин безперервного лиття заготовок (МБЛЗ), дві з яких добудують цього літа (перша МБЛЗ була зведена у 2011 р.). Зараз виконують футерування печі, підводять трубопроводи. Збудовані та обладнані газоповисительна та газозмішувальна станції.Завершена реконструкція трьох електромостових кранів з відновленням механічної та електричної частин (двох – у бунтовому прольоті та одного – у пічному), а також двох кранів, які планують використовувати для перевезення бунтів. Всю технологічну лінію стану переводять на сучасну цифрову систему управління. Компанія Schneider Electric поставила нове електрообладнання, а також спроектувала реконструкцію існуючого.

Комплексна модернізація дрібносортного стану № 250-4 є частиною інвестиційної програми «АрселорМіттал Кривий Ріг». Проектна потужність стану після реконструкції складе 1,052 млн тонн арматурного прокату на рік. При цьому зменшиться використання енергоресурсів, з'явиться можливість випускати арматуру №№ 8–24 в бунтах з шпулерним намотуванням. Крім того, стан зможе виробляти арматурний прокат у пачках довжиною до 14 метрів з використанням нової механізованої лінії упаковки. Шпулерне намотування та механізована упаковка є важливими умовами продажів арматури на експортних ринках.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020