ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

День здоров'я і безпеки в «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 26 квітня 2019 р. Компанія АрселорМіттал відзначає тринадцятий щорічний День здоров'я і безпеки. Цього року на усіх підприємствах компанії по всьому світу він проходить під девізом «Ми завжди вибираємо найбільш безпечний шлях».

Тиждень охорони праці на підприємстві розпочався з комплексних демонстраційно-тактичних навчань з ліквідації умовної аварійної ситуації та порятунку людей. На ділянці комплексу з приготування та вдування пиловугільного палива доменної печі № 9 аварійно-рятівні службі відпрацювали взаємодію та організацію пошукових робіт. Учасниками тренування стали працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг», рятувальники 4-го Державного пожежно-рятувального загону та Криворізького державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України – загалом понад 150 осіб. У навчаннях рятувальників було задіяно 36 одиниць спецтехніки.

Також напередодні Всесвітнього дня охорони праці відбулося пожежно-рятувальне тренування спецслужб підприємства з ліквідації умовного загоряння електромостового крану та безпечної евакуації машиніста крану. Вантажопідйомні механізми є обладнанням підвищеної небезпеки та розташовані на значній висоті, тому гасіння тут пожеж є складним і відповідальним завданням. Для порятунку життя в таких випадках необхідні послідовні, злагоджені та оперативні дії самих працівників і персоналу аварійно-рятівних служб. Це і продемонструвало тренування, учасниками якого стали 4-й Державний пожежно-рятувальний загін, медична та газорятівна служби підприємства.

Традиційно співробітники «АрселорМіттал Кривий Ріг» зібралися і у меморіала пам'яті працівників, загиблих на виробництві, щоб покласти квіти і вшанувати хвилиною мовчання пам'ять усіх травмованих на виробництві. Ця хвилина гостро нагадує про необхідність постійної підвищеної уваги до своїх дій та поведінки колег, а також турботи про безпеку на виробництві.

У заходах тижня охорони праці на підприємстві взяли участь і школярі Кривого Рогу. Їм запропонували екскурсію у пожежно-рятувальну частину № 20. Вона розташована біля коксохімічного виробництва і забезпечує його охорону. Діти взяли участь у бойовому розрахунку та виїзді пожежного автомобіля по тривозі, вчилися користуватися вогнегасниками та сучасним пожежним обладнанням.

Весь цей тиждень на підприємстві проходили практикуми для вирішення конкретних завдань із забезпечення безпечної роботи найбільшого гірничо-металургійного підприємства у країні. Ці заходи були приурочені до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначають 28 квітня.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» щорічно інвестує значні кошти в охорону праці та промислову безпеку. У 2018 році ця сума склала 396 млн грн. Ключовим пріоритетом компанії АрселорМітал є нульовий показник травматизму на виробництві та суворе виконання вимог з охорони праці.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021