ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відновив систему автоматизації на дрібносортно-дротяному стані № 6

Кривий Ріг, 14 травня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив модернізацію автоматизованої системи управління на дрібносортно-дротяному стані-250/150-6 у третьому прокатному цеху. На цьому стані підприємство виробляє арматуру та катанку в бунтах діаметром від 5,5 до 32 мм. Спочатку проект оцінювався в 48 млн грн, проте за фактом витрати склали близько 37 млн грн – підприємству вдалося заощадити 11 мільйонів.

На стані оновлено систему автоматизації SIMATIC виробництва Siemens, що забезпечує автоматичний моніторинг механізмів і систем виробничої лінії катанки та аварійних сигналів (у разі зупинки або небезпеки). Тепер тут встановлені більш сучасні контролери SIMATIC -7 замість SIMATIC - S5. Модернізація дозволила забезпечити взаємозамінюваність обладнання та зробити виробництво катанки на шостому стані надійним і безперебійним. Також оновлено систему управління електроприводом дротяного блоку стану.

Установкою та наладкою обладнання займалися фахівці компаній Primetals Technologies Ukraine спільно з командою проектантів і виробничників підприємства.

Олександр Прусаковський, менеджер проекту департаменту з інвестицій иа інжинірингу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- На сьогодні контролери SIMATIC 7 є найпотужнішими серед програмованих логічних контролерів. На стані встановлено нову систему візуалізації та програмне забезпечення. На постах управління тепер є сучасні монітори, на яких детальніше відбивається вся інформація про роботу стану. Це плюс для операторів. З оновленою системою автоматизації значно знижуються ризики незапланованих простоїв стану. Прокат тут ведеться з високоякісних заготовок, вироблених на МБЛЗ, тому продуктивність стану має важливе значення у маркетинговій стратегії «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020