ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Сергій Козачук: Вимоги до фахівців з прокату зростають

Кривий Ріг, 20 травня 2019 р. В «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся 11–й міжнародний конкурс прокатників, присвячений пам'яті заслуженого металурга України Іона Ротару. Цього року в конкурсі взяли участь команди металургійних підприємств з Кривого Рогу, Каменського, Запоріжжя та Теміртау (Казахстан).Сергій Козачук, директор прокатного департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- На багатьох підприємствах розширюється продуктова лінійка, використовуються інноваційні марки сталі з підвищеними вимогами клієнтів. Працювати доводиться в умовах постійного переналаштування станів, що вимагає від прокатників більш високої кваліфікації, ніж ще десять років тому, коли персонал звик працювати з поширеними та стандартизованими продуктами. На нашому підприємстві це також пов'язано з точковим оновленням обладнання станів (загалом у нас їх сім) і їхньою комплексною реконструкцією. Наприклад, зараз ми її проводимо на стані ДС-250-4, і це вимагає додаткового навчання персоналу, щоб він міг працювати на новому імпортному обладнанні. Крім того, багато хто у нас отримує другу додаткову професію для поєднання робіт або переходу на нову. Тим самим стають більш універсальними фахівцями, що дуже важливо з точки зору перерозподілу людей на виробництві. Практичні ж конкурси надають можливість прокатникам проявити свої найкращі професійні якості та поділитися досвідом з колегами.

Цього року вальцівники, оператори поста управління станом гарячої прокатки та майстри основних виробничих ділянок визначали якість готової продукції шляхом вимірів її геометричних розмірів на швидкість і точність. Оператори вираховували діаметр валків і параметри прокатки. Вальцівники та майстри змагалися в умінні правильно здійснювати розбирання-зборку підшипників рідинного тертя валкової опори, налаштовувати привалкову арматуру та кліть. Окрім цього, конкурсанти прошли тестування – відповіли на 40 питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, пожежної безпеки та охорони праці.

Перемогу отримали прокатники «АрселорМіттал Кривий Ріг». Друге місце завоювала команда «Дніпровського меткомбінату», а третє призове місце посіла команда «Запоріжсталі».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020