ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В період планових ремонтів «АрселорМіттал Кривий Ріг» спалює незатребуваний коксовий газ

Наразі «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить ряд великих планових ремонтів обладнання дев'ятої доменної печі, першого блюмінгу та газопроводу змішаного газу. У зв'язку з цим обсяги металургійного виробництва знижені, і на коксохімічному переділі утворюється незатребуваний очищений коксовий газ. Він спалюється на газоскидному пристрої коксохимвиробництва («свічці») відповідно до вимог нормативно-правових актів роботи коксохімічних підприємств України та дозвільних документів.

Обсяг очищеного спалюваного коксового газу у півтора рази нижчий за допустиму межу. Однак візуально мешканці міста можуть спостерігати горіння на «свічці», що передбачено технологією виробництва коксу.

На підприємстві йде плановий технологічний процес. Спалюваний очищений коксовий газ і за кількістю, і за складом ідентичний тому, що раніше використовувався як енергоносій на об'єктах металургійного виробництва, які зараз знаходяться на ремонті.

Після завершення ремонтних робіт вже у другій половині червня криворіжці зможуть спостерігати зменшення візуального ефекту процесу спалювання газу.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020