ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» встановить нові лінії дроблення руди

Кривий Ріг, 3 червня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» представив на громадських слуханнях звіт про оцінку впливу на довкілля за проектом реконструкції корпусу середнього та дрібного дроблення на другій виробничій ділянці дробильної фабрики (ДФ).

Друга ділянка ДФ використовується для прийому та переробки руди з кар'єру № 2-біс (перша ділянка задіяна під руду з кар'єру № 3). До складу другої ділянки входить корпус середнього та дрібного дроблення, в якому в даний час є п'ять технологічних ліній. Дві лінії середнього дроблення (з 0–350 мм до 0–75) мм і три лінії дрібного (з 0–75 до 0-16 мм). Кожна з них включає конвеєр-живильник, конусну дробарку та контрольний грохот.

Проектом передбачено установка ще двох нових ліній, що дозволить збалансувати виробництво на обох сторонах корпусу з конвеєрами (див. інфографіку). З'явиться можливість створити резерв виробничих потужностей, проводити планові та капітальні ремонти всіх ліній, виключити втрати по випуску продукції під час позапланових простоїв обладнання. Окрім цього, підвищиться якість продукції за рахунок зменшення виходу подрібненої руди, яка перевищує необхідні для технології фракції.

Після реконструкції технологічних ліній стане сім, з них дві залишаться у резерві, що допоможе стабілізувати виробництво та експлуатаційні можливості корпусу середнього та дрібного дроблення. При цьому його загальна продуктивність не перевищить проектний рівень і складе 15,5 млн тонн на рік. Увесь проект реконструкції другої ділянки дробильної фабрики оцінюється у 8 млн доларів.

У презентації проекту, підготовленого до громадських слухань, показані як основні джерела впливу на атмосферне повітря під час проведення будівельних і монтажних робіт, так і природоохоронні заходи, завдяки яким викиди будуть мінімізовані. На схемах у презентації вказано відстань від корпусу до найближчої житлової зони – 1 420 метрів (при нормі в 300 м), приведено детальний аналіз розрахунку приземних концентрацій у контрольних точках, характеристика відходів, що утворюються під час реконструкції, а також інші дані.

За цим проектом вплив на водне середовище, атмосферне повітря, геологічне середовище, на стан фауни, флори та біорізноманіття, земельні ресурси та ґрунти оцінюється у межах допустимого. За іншими факторами, які визначені законодавством, вплив відсутній.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020