ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» виконав великі ремонти екологічного обладнання

Кривий Ріг, 4 червня 2019 р. У травні «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив кілька великих ремонтів екологічного обладнання, від надійності та ефективності якого залежить ступінь навантаження на навколишнє середовище. Усього в 2019 році компанія планує інвестувати в екологію понад 500 млн грн.

Так, на ремонт пилогазоочисної установки (ПГОУ) конвертера № 5 підприємство витратило 3,2 млн грн. Зокрема, при ремонті тягодуттєвого обладнання ПГОУ виконано монтаж спеціального зносостійкого покриття ванни сатуратора (1-го ступеня очищення газів) і корпусу уліти нагнітача. Це дозволить збільшити надійність і тривалість безаварійної роботи як самого виробничого агрегату, так і безпосередньо ПГОУ. Крім цього, на п'ятому конвертері провели заміну ділянок екранних труб водяного охолоджувача конвертерних газів і квенчерних насосів, ревізії приводу повороту конвертера, системи форсуночного зрошення 1-й і 2-й ступенів очищення газів, що відходять від конвертера, обладнання нагнітача і факельної стійки допалювання СО.

Понад 1,5 млн грн «АрселорМіттал Кривий Ріг» направив на ремонт газоочисної установки двохванного сталеплавильного агрегату № 6. Тут виконаний ремонт лежаків печі, металоконструкцій газоочисної установки - коробів труб Вентурі, газоходів, уліт нагнітача, зливу скруббера, шламових лотків. Замінено ділянки водоводів подачі води на апарат очистки ГОУ блоку труб Вентурі № 1, а також очищені колектори, діафрагми, водоводи подачі води на весь блок газоочистки. Заміри після ремонту підтвердили ефективність роботи установки з очищення газів.

Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив ремонт агломашини № 3 другого агломераційного цеху. На її багатоступінчастый газоочисній установці мокрого типу відремонтовані металоконструкції евольвентної частини скрубера-краплевловлювача, діаметр якого становить 7 метрів, а його висоту в 30 метрів можна прирівняти до 10-поверхового будинка. Відновлено і зварювальні шви конусної частини газоочистки, замінені десять форсунок на трубі Вентурі. Також відремонтовано газохід чистого газу і корпус ексгаустера, продуктивність якого складає до 720 тис. кубометрів на годину. Всього на ремонт газоочистки агломашини № 3 другого аглоцеха було направлено 6,2 млн грн.

Раніше «АрселорМіттал Кривий Ріг» провів ще один великий ремонт екологічного обладнання - газоочисної установки доменної печі № 6. Його вартість склала понад 600 тис. грн. Близько 2 млн грн було зекономлено на послугах підрядників (роботи виконав свій ремонтний персонал).

Щорічні витрати підприємства на ремонт екологічного обладнання дозволяють забезпечити його стабільну роботу і надійність, підтримувати експлуатацію основних агрегатів відповідно до нормативів, встановлених законодавством.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020