ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» провів першу конференцію з автоматизації у ГМК – Tech Idea Day

Кривий Ріг, 14 червня 2019 р. Вчора, 13 червня, «АрселорМіттал Кривий Ріг» провів першу конференцію з автоматизації та інновацій у гірничо-металургійній промисловості. Конференція під назвою Tech Idea Day відбулася в Університеті АрселорМіттал і стала однією з ключових подій корпоративного Тижня Знань – наймасштабнішого безкоштовного освітнього проекту у Кривому Розі. Конференція стала майданчиком для обміну ідеями та представлення кращих практик інноваційного розвитку в області автоматизації виробництва.Андрій Зайцев, директор департаменту автоматизації технологічних процесів «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Автоматизація виробничих процесів – дійсно важлива та трендова тема для сучасної промисловості. Світ і людина наразі пов'язані цифрою, це відбивається і у виробництві, і у побуті. Всі наші ключові інвестиційні проекти, такі як будівництво нових МБЛЗ і реконструкція дрібносортного стану 250-4, реалізуються з високим рівнем автоматизації. Ми запросили на цю конференцію представників усіх великих гірничодобувних, коксохімічних і металургійних підприємств України. Спільно ми дослідили впроваджені на комбінатах проекти, які вже принесли бізнесу певну користь і забезпечують його подальший розвиток.

Учасниками конференції стали фахівці «АрселорМіттал Кривий Ріг, «Азовсталі», ММК ім. Ілліча, ПГЗК, ПівГЗК, ІнГЗК і ЦГЗК, а також викладачі та студенти Криворізького національного університету та Політехнічного коледжу КНУ. Tech Idea Day проходила у вигляді презентацій учасниками своїх проектів членам журі, до складу якого увійшли експерти підприємств ГМК України та профільних вузів.

Доповідачі «АрселорМіттал Кривий Ріг» на конференції детально розповіли про такі реалізовані проекти, як управління дуттьовим режимом у домні з автоматичною стабілізацією параметрів дуття, впровадження системи обліку чавуновозних ковшів, а також про новий комплекс коксових батарей №№ 5, 6, де автоматизовано обслуговування коксових печей та основного технологічного обладнання. Крім того, фахівці поділилися деталями реконструкції автоматизованої системи управління технологічним процесом дротяної лінії дрібносортного стану 250150-6 і проектом впровадження друку бирок готової продукції на прокатних станах, що дозволило покращити клієнтський сервіс.

Володимир Андрусевич, начальник управління інформаційних технологій і телекомунікаційних систем ПГЗК:

- Конференція Tech Idea Day – зустріч професіоналів, які працюють в одній галузі. Це, в першу чергу, жива дискусія, обмін думками. І кожен з нас виніс для себе нові рішення, які можна застосувати на своєму підприємстві. Зараз жодне нове обладнання, що поступає на наш комбінат, не обходиться без систем автоматизації. Гостро стоять питання інтеграції даного обладнання, управління ним, обміну даних і систем. У доповіді ПГЗК на конференції було представлено систему комплексної автоматизації збагачувальних фабрик. Ми цим займаємося давно, посилено, працюємо у напрямку Індустрії 4.0. Корисно обмінюватися новими технологіями та порівнювати себе з іншими – це допомагає рухатися вперед.

Конференція Tech Idea Day була розподілена на три секції, що працювали паралельно: гірничодобувна промисловість, коксохімічне та металургійне виробництво. Загалом було представлено 25 доповідей. Усі представлені проекти оцінювалися за наступними критеріями: економічний ефект, терміни реалізації та окупності проекту, повнота вмісту та експертиза учасника з проекту. За рішенням журі переможцями стали проекти «АрселорМіттал Кривий Ріг», ММК ім. Ілліча, «Азовсталі» та ПГЗК. Лідери отримають грошові призи – 10 000 грн, 5 000 грн і 3 000 грн залежно від зайнятого призового місця у своїй секції.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020