ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг», як і раніше, готовий до співпраці з державними органами влади

Кривий Ріг, 19 липня 2019 р. У Дніпропетровській обладміністрації обговорили екологію у Кривому Розі за участю керівників «АрселорМіттал Кривий Ріг», на якій вони ще раз підтвердили, що, як і раніше, підприємство не заперечує проти перевірок екологічної інспекції за умови належного оформлення супровідних документів з дотриманням чинного законодавства. Усі заяви про те, що підприємство «роками не пускало контролюючі органи» є маніпуляціями. Їх спростовує і факт проведення інспекцією позапланової перевірки у квітні 2019 року.

Представники підприємства також нагадали про те, що вирішення екологічних проблем регіону – не миттєве завдання, а планомірна реалізація природоохоронних заходів, направлена на зниження дії на навколишнє середовище. Це стосується як стратегічних інвестицій з модернізації виробництва й переходу на найкращі в металургії технології, так і поточної підтримки ефективної роботи очисних споруд великої кількості виробничих агрегатів.

Виконуючий обов'язки генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Іванов звернув увагу всіх, що підприємство само зацікавлене у зниженні викидів, оскільки це безпосередньо пов'язано із збільшеними витратами із сплати екологічного податку. Зокрема, з цього року ставка податку на викиди вуглекислого газу зросла у 25 разів. Він підтвердив розробку короткострокового плану дій, які дозволять підвищити ефективність роботи обладнання. Детальніші пропозиції із зменшення промислового навантаження підприємство надасть пізніше.

В той же час представники «АрселорМіттал Кривий Ріг» попросили усі актуальні питання з екології вирішувати у конструктивному робочому режимі, без нагнітання соціальної напруги у Кривому Розі. Керівники підприємства привітали створення найближчим часом робочої групи та висловили готовність брати участь в її роботі.

Під час зустрічі в обладміністрації переговори щодо «фінансового вибачення» – компенсації мешканцям Кривого Рогу – не проводилися.

Представники «АрселорМіттал Кривий Ріг» ще раз підкреслили, що впродовж усього періоду роботи в Україні компанія неухильно виконує узяті на себе зобов'язання відповідно до договору купівлі-продажу акцій криворізького металургійного комбінату, в тому числі із природоохоронних заходів.

Крім того, експлуатація виробничих агрегатів ведеться відповідно до затверджених екологічних нормативів. Уся дозвільна документація отримана підприємством в установленому порядку. Усі природоохоронні заходи, що були реалізовані раніше, або ті, терміни виконання яких були перенесені для всіх підприємств ГМК України, обов'язково проходили процедуру узгодження та візування, як мінімум, на трьох рівнях: міста, області, Міністерства екології і природних ресурсів України.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021