ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав Стівен Дуглас, спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

Кривий Ріг, 13 серпня 2019 р. Вчора «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав Стівен Дуглас, спостерігач ОБСЄ (організація з безпеки і співпраці у Європі) в Україні. Це перший візит представника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на підприємство. Нещодавно пан Дуглас був призначений координатором ОБСЄ з питань економічної та екологічної безпеки у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. У рамках своєї нової ролі він прибув у «АрселорМіттал Кривий Ріг», щоб зібрати інформацію відносно екологічної безпеки у регіоні та дізнатися більше про роботу підприємства. ОБСЄ, найбільша міжнародна організація з безпеки, працює за трьома напрямками: військово-політичний, людський та економіко-екологічний.

Пан Дуглас зустрівся з керівництвом «АрселорМіттал Кривий Ріг» - директором департаменту з охорони навколишнього середовища Ліаной Максименко, головним юрисконсультом підприємства Артемом Філіп’євим і менеджером з контролю інвестицій департаменту з інжинірингу та інвестицій Андрієм Мариничевим. Представники «АрселорМіттал Кривий Ріг» розповіли про інвестиції у розвиток підприємства, екологічну програму та етапи її реалізації, результати, яких вдалося досягти з моменту приватизації комбінату та подальші кроки для модернізації. Окрім цього, Стівен Дуглас відвідав три екологічні лабораторії департаменту з охорони навколишнього середовища «АрселорМіттал Кривий Ріг»: лабораторію з охорони атмосферного повітря, лабораторію з аналітичного контроля та моніторингу вод, а також лабораторію, де виконується визначення масових концентрацій забруднюючих речовин у промислових викидах, атмосферному повітрі та воді за допомогою сучасного високочутливого методу атомно-емісійної спектрометрії.Стівен Дуглас, спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, зазначив, що він дуже вдячний за прийом на підприємстві та отриману інформацію про проекти і плани.

Артем Філіп’єв, головний юрисконсульт «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- З моменту приватизації підприємства компанія АрселорМіттал інвестувала 9,2 млрд доларів у модернізацію виробництва (з урахуванням вартості активу). На момент придбання жоден виробничий агрегат не відповідав вимогам екостандартів України, не кажучи вже про європейські нормативи. Впродовж цих 13 років багато в чому вдалося замінити застаріле обладнання на сучасне, екологічно чисте. Однак перебудувати комбінат за один день неможливо. Зміни вимагають часу. Компанія ухвалила рішення інвестувати ще 1,8 млрд доларів у модернізацію виробництва в найближчі п'ять років, що дозволить скоротити викиди в атмосферу на 50-55%.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020