ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

На нараді у Президента України промисловцям пообіцяли до 1 жовтня понизити тарифи на електроенергію – представник «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 20 серпня 2019 р. «Нас завірили, що до 1 жовтня промисловим підприємствам знизять тарифи на електроенергію на 15–20%», - зазначив начальник управління закупівлі сировини адміністрації з постачання «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олег Айко, який узяв участь у нараді в Офісі Президента України щодо поточної ситуації на ринку електроенергії після введення з 1 липня нової моделі оптового енергоринку.

«У цій зустрічі взяли участь не лише представники Кабінету Міністрів і профільних відомств, але й основних виробників електроенергії, - розповів Олег Айко після повернення сьогодні вранці до Кривого Рогу. – Ми вдячні Офісу Президента, що вони запросили нас на зустріч і надали можливість позначити позицію великих промпідприємств, оскільки для нас це вкрай гостра тема. Під час свого виступу я нагадав про поточну 25%-ву різницю у витратах на електроенергію у українських і європейських металургів – наразі вона не на нашу користь. А також попросив узяти до уваги загальний тренд на зниження світових цін на енергоресурси та сировину для металургії. На цьому фоні зростання витрат на електроенергію з 1 липня на 20% погіршує позиції українських експортерів на світових ринках. Крім того, такий стрибок цін негативно відіб'ється на усій українській економіці. Тому під час наради обговорювалися різні можливості для зниження цін на електроенергію, деякі з яких вже озвучив представник президента в Кабміні Андрій Герус. Ми сподіваємося, що будуть вжиті заходи з регулювання енергоринку, які допоможуть понизити тарифи до 1 жовтня не лише для промислових підприємств, але й інших непобутових споживачів. В усякому разі, Президент України дав таке доручення під час зустрічі».2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020