ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Найвищий хмарочос у Львові будують з використанням продукції «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 27 серпня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» поставив арматурний прокат для будівництва сучасного житлового комплексу бізнесу-класу Avalon Up, який включає найвищий хмарочос у Львові. Підприємство вже відвантажило понад 320 тонн своєї металопродукції.

Проект передбачає будівництво чотирьох багатоквартирних будинків (19-25 поверхів із панорамним склінням) з підземним і гостьовим паркінгами, терасами, дитячим майданчиком, зоною відпочинку та вбудованими комерційними приміщеннями. Загальна площа житлового комплексу Avalon Up з паркінгами складе понад 44 тисячі квадратних метрів. Здача комплексу в експлуатацію очікується у 2020 році. Розробник ідеї – одна з провідних інвестиційно-девелоперських компаній України Avalon Inc.

Євгеній Чумаченко, керівник продажів в Україні «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Ми готові до подальших постачань металопродукції як для житлового, так і для інфраструктурного будівництва в Україні. Для нашого підприємства це не перший подібний проект, у якому ми беремо участь безпосередньо. За останній рік ми відправляли наш прокат для будівництва інноваційного парку Lvivtech.City у Львові, вітроелектростанції у Херсонській області, естакади для швидкісної залізниці між Києвом і аеропортом «Бориспіль» та інших ключових об'єктів інфраструктури, які свідчать про розвиток країни.

Довідка:

Металопродукція виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовується під час будівництва об'єктів, що вимагають особливої надійності та міцності, – це сучасні хмарочоси, аеропорти, спортивні об'єкти, мости, греблі тощо. У їхньому числі і особливі проекти – новий захисний саркофаг у Чорнобилі, найвищий хмарочос у світі (Бурдж-Халіфа в Дубаї) та інші знакові об'єкти.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020