ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

На півдні України зростає будівельний сектор – «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриває другий склад в Одесі

Кривий Ріг, 10 вересня 2019 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрив десятий склад металопродукції, цього разу у стратегічно важливому для України південному регіоні – в Одесі. Це вже другий за рахунком складський майданчик компанії у місті.

Новий склад дистрибуції займає площу 6000 квадратних метрів і вміщує до 10 000 тонн металопродукції. Він знаходиться на в'їзді з київської траси (вул. Степова, 1) і дозволяє вести більш швидку та зручну доставку продукції до Приморського, Київського та Малиновського районів Одеси. Другий склад у місті також допоможе «АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшити відвантаження до південних регіонів України.Анастасія Татарульєва, заступник генерального директора з маркетингу і збуту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Якщо Одеса – перлина біля моря, то наш десятий за рахунком в Україні склад, я впевнена, стане діамантом, оскільки це один з тих регіонів України, що найбільш динамічно розвиваються. За перші шість місяців 2019 року будівельний сектор на півдні України виріс практично у два рази порівняно з тим самим періодом 2018-го, а це головний споживач нашої продукції. За цей період в Одеської області введено в експлуатацію майже 500 000 кв. м житла, і кожна друга квартира в Одесі побудована з використанням нашої продукції. Тому відкриття другого складського майданчика у місті є логічним кроком, націленим на покращення сервісу та якості обслуговування наших клієнтів. Розширення дистриб'юторської мережі дозволяє нам оперативно задовольняти потреби покупців всією Україною, забезпечувати їх якісною продукцією у необхідні строки.

Євген Чумаченко, керівник продажів в Україні «АрселорМіттал Кривий ріг»:

- Перший склад в Одесі ми відкрили ще у 2013 році, ведемо тут активні операції та високо оцінюємо потенціал даного регіону. У другого торгівельного майданчика щомісячний оборот складе не менш за 4000–5000 тонн. Плюс можна мати такий же товарний запас з можливим його збільшенням залежно від потреб ринку. Склад обладнано залізничною гілкою, козловим 20-тонним краном і, на наш погляд, він має дуже вдале розташування. Сподіваюся, покупці будуть задоволені – швидкість виконання їхніх замовлень значно зросте, а ми будемо раді здійснити свій внесок до розвитку такого чудового міста, як Одеса.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020