ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» проходить всеукраїнська конференція з доменного виробництва

Кривий Ріг, 17 жовтня 2019 р. 16-17 жовтня «АрселорМіттал Кривий Ріг» приймає 29-у всеукраїнську науково-технічну конференцію, присвячену питанням покращення роботи аглодоменного виробництва та якості залізорудної сировини. Щорічна конференція відбувається за участю фахівців металургійних підприємств, науково-дослідних і проектних інститутів, а також провідних виробників сучасного обладнання та інноваційних технологій.

Всеукраїнська конференція доменників і агломератників є знаковою подією у галузі. Щорічно цей форум проводиться на різних підприємствах країни, цього року – на базі «АрселорМіттал Кривий Ріг». Конференція зібрала близько сотні учасників. Серед них промисловці з «Метінвест Холдингу», «Запоріжсталі», Дніпровського, Єнакієвського, Алчевського, Донецького металургійних підприємств, ММК ім. Ілліча, «Азовсталі», Інгулецького, Центрального, Північного та Південного ГЗК, компанії «Даніелі Корус», «АрселорМіттал Темиртау», інституту чорної металургії Національної академії наук, Криворізького металургійного інституту, Механобрчермету та інших. Організатором заходу виступило об'єднання підприємств «Укрметалургпром».

Основними темами обговорення стали техніко-економічні показники роботи доменних цехів підприємств України та зарубіжжя, інноваційні рішення реконструкції доменних печей, досвід впровадження технології вдування пиловугільного палива в доменні печі, а також визначення оптимальної вугільної бази, залізорудної частини шихти та якісних характеристик коксу для доменних печей.

Олександр Андрієнко, начальник доменного цеху «Дніпровського МЗ»:

- На конференції ми обговорюємо найбільш актуальні для нас проблеми – це сировина та паливо. Цього разу більше уваги було надано сировині. В усі часи воно уніфікувалося – підбиралися оптимальна шихта та склад для агломерації або огрудкування виробництва окатишей, щоб доменна піч працювала з найкращими техніко-економічними показниками. Оскільки я доменник, мені цікаві нові напрямки, які стосуються і агломерації, і замінників традиційної сировини, усіх складових процесу.

Також гостям «АрселорМіттал Кривий Ріг» запропонували екскурсійну програму комбінатом. Учасники конференції ознайомилися з роботою найбільшої доменної печі № 9 і агломераційного цеху № 2, де здійснюється реконструкція агломашин з впровадженням сучасного газоочисного обладнання.Ігор Кучер, в.о. директора аглодоменного департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Час не стоїть на місці – з'являються нові розробки, технології, методи, обладнання. Тому нам важливо бути обізнаними про всі нововведення та пропонувати свої варіанти рішення виробничих завдань. За останні декілька років в «АрселорМіттал Кривий Ріг» сталися значні зміни. Ми постійно працюємо над удосконаленням доменного виробництва, досягаючи як економічних, так і екологічних покращень. Наприклад, освоїли технологію вдування пиловугільного палива на доменній печі № 9, системи азотопилопридушення на завантажувальних пристроях доменних печей №№ 6, 7 і 8. На підприємстві здійснюється масштабна реконструкція агломераційного виробництва. В аглоцеху № 2 вже модернізовано дві агломашини – №№ 6 і 5, а наразі виконуються гарячі випробування четвертої агломашини після її реконструкції. Таким чином ми реалізовуємо ще один етап масштабного проекту з модернізації технологічного обладнання агломераційного переділу, а також продовжуємо впровадження екологічних заходів.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020