ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав ще один автомобіль екстреної медичної допомоги

Кривий Ріг, 23 жовтня 2019 року. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує інвестувати кошти в охорону праці та оновлювати парк «швидких» для надання якісної та своєчасної допомоги своїм працівникам. За 2 млн грн придбано новий автомобіль екстреної медичної допомоги на базі Volkswagen Kasten. Ця «швидка» стала четвертим спеціалізованим авто, яке надійшло в розпорядження медичного центру підприємства за останні кілька років.Нова «швидка» оснащена сучасним обладнанням для проведення лікувальних заходів силами фельдшерської бригади, транспортування та моніторингу стану пацієнтів перед госпіталізацією.

Автомобіль укомплектований дефібрилятором, електрокардіографом, пульсоксиметром, безконтактним термометром, глюкометрами, набором вакуумних шин та іншими необхідними засобами. Вони незамінні в тих випадках, коли потрібно оперативно визначити стан хворого і поставити попередній діагноз.

Салон автомобіля спроектований таким чином, щоб перебування в ньому і пацієнтів, і медперсоналу було максимально безпечним і комфортним. Тут є зручні зйомні ноші, клімат-контроль, крісла для медиків і супроводжуючого, відкидний стіл, меблі з відкритими і закритими полицями для розміщення медобладнання і препаратів. Також «швидка» укомплектована переносною рацією для зв'язку між фельдшером і водієм.

Наталія Гардань, головний лікар медичного центру ПП «Стіл Сервіс»:

- На нашому підприємстві працює 15 медпунктів, шість з них оснащені автомобілями швидкої допомоги. За останні роки завдяки підтримці «АрселорМіттал Кривий Ріг» цей парк значно оновився – тепер ми можемо працювати на чотирьох сучасних авто з найкращим обладнанням.

Михайло Сьомін, в. о. директора департаменту з охорони праці та промислової безпеки «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Створення безпечних умов праці для працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг», дочірніх підприємств, а також підрядників – наше головне завдання. Нова «швидка» допоможе нам ще більш оперативно та якісно надавати екстрену медичну допомогу на гірничо-металургійному комбінаті.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020