ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрив третій майданчик продажів у Київському регіоні

Кривий Ріг, 24 жовтня 2019 року. «АрселорМіттал Кривий Ріг» розширює свою дистриб'юторську мережу в Україні і відкриває одинадцятий склад металопродукції в країні та третій за рахунком у Київському регіоні. Раніше цього року в компанії з'явилися додаткові майданчики продажів в Одесі та Дніпрі.Новий склад дистрибуції у Києві (на Луговій, 9) зручно розташований для постачань до Оболонського та Подільського районів, а також до центральної частини столиці. Планований зворот складе 5000–6000 тонн на місяць. При необхідності він може бути оперативно збільшений до 8000 тонн. Загальна ємність нового майданчика перевищує 10 000 тонн металопродукції. Її доставку на склад можна вести залізничним транспортом – є під'їзні шляхи. Склад також оснащений двома кранами вантажопідйомністю 10 і 20 тонн.

Євгеній Чумаченко, керівник продажів в Україні «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Третій майданчик у Київському регіоні понизить навантаження на наші склади у Вишневому і на Дарниці, дозволить прискорити відвантаження та доставку продукції клієнтам у столиці. Перш за все – для об'єктів на правому березі Києва. Сьогодні багатьом компаніям доводиться враховувати великі транспортні потоки у столиці, і ми також прагнемо позбавити наших покупців від тимчасових витрат і незручностей, викликаних великим трафіком у місті.

Анастасія Татарульєва, заступник генерального директора з маркетингу і збуту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- На Київський регіон припадає 20% від загального обсягу вжитку нашої продукції на внутрішньому ринку. Він лідирує за обсягами та темпами будівництва в країні. У нього хороші перспективи для розвитку інфраструктури та промислового сектору, не говорячи вже про житлове будівництво. Лише за перші півроку тут побудовано та введено в експлуатацію понад 684 000 квадратних метрів житла. Будівельна галузь залишається для нас ключовим клієнтом, тому розвиток нашої мережі продажів у столичному регіоні є природним і логічним кроком у дистрибуції.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020