ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» провів міжнародний конкурс для автомобілістів

Кривий Ріг, 28 жовтня 2019 р. Минулої п'ятниці «АрселорМіттал Кривий Ріг» провів відкритий міжнародний конкурс професійної майстерності водіїв автотранспортних засобів. Участь у ньому взяли п'ять команд. Серед них – команди «Запоріжсталі», Полтавського ГЗК, а також українського та казахстанського підприємств компанії АрселорМіттал.Такі конкурси для автомобілістів «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить з 2011 року. З 2014-го вони стали відкритими – за участю інших підприємств галузі, а з 2017 року конкурс має статус міжнародного.

Цього року кожна команда – водій та лінійний керівник – протягом конкурсного дня виконала шість завдань. Розпочалися вони з теоретичної частини. Вона включала тестування знань правил охорони праці та дорожнього руху, надання першої меддопомоги постраждалим у ДТП. Найбільш видовищна частина почалася з надання допомоги умовно постраждалому. Тут команди на практиці показали свої медичні навички з порятунку людей до приїзду швидкої допомоги.

Свою майстерність водіння та вміння виконувати складні маневри водії продемонстрували на спеціально підготовленій трасі. Її обладнали на майданчику миття великовантажних і спеціалізованих транспортних засобів «АрселорМіттал Кривий Ріг». Серед завдань – змійка (у тому числі заднім ходом), тунель, складний маршрут, круг, парковка в обмеженому просторі та інші. Основні критерії – безпека, правильність водіння та швидкість виконання завдань.Олексій Рибалкин, директор транспортного департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Ми абсолютно впевнені у своїх автомобілістах, які неодноразово підтверджували свій професіоналізм і вміння швидко орієнтуватися у дорожній ситуації. Конкурси профмайстерності – це можливість ще раз перевірити свої теоретичні знання та практичні навички, а також обмінятися досвідом з колегами інших підприємств, оскільки усі вони управляють різною автотехнікою. Це дозволяє подивитись на професію свіжим поглядом, систематизувати свої знання, відзначити для себе нюанси, які необхідно врахувати в роботі.

Експертне журі визначило переможців у декількох номінаціях:

  • «Найкраща команда» (1, 2 і 3 місця)
  • «Найкращий водій»
  • «Найкращий фахівець».


  • Перше місце за підсумками змагань посіла команда автотранспортного управління «АрселорМіттал Кривий Ріг». Друге дісталося команді Полтавського ГЗК, а третє – у казахстанської «АрселорМіттал Теміртау».

    Найкращим водієм став Олександр Білик з гірничотранспортного цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг». А винагороду у номінації «Найкращий фахівець» отримав В'ячеслав Орфаній, старший механік колони команди Полтавського ГЗК.    2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020