ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

За 9 міс. «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестував у розвиток виробництва 282,3 млн доларів

Кривий Ріг, 7 листопада 2019 р. За січень – вересень цього року капітальні та операційні витрати «АрселорМіттал Кривий Ріг» перевищили 282 млн доларів. За прогнозом, у 2019 році вони складуть понад 390 млн доларів.

Цього року на світових ринках значно впали ціни на металопродукцію, особливо у другому півріччі, що разом із зростанням витрат негативно позначається на фінансовому стані підприємства. В умовах пониженого грошового потоку стає складніше знаходити кошти для реалізації масштабних інвестпроектів. Проте «АрселорМіттал Кривий Ріг» поки зберігає високі темпи інвестицій.

Зокрема, цього року підприємство завершило реконструкцію дрібносортного стану № 250-4, в яку інвестувало понад 50 млн доларів. Окрім цього, гарячі випробування проходить нова машина безперервного лиття заготовок № 3, добудовують МБЛЗ-2 – загальна вартість цього проекту складає близько 144 млн доларів. Плюс не зупиняється реконструкція другого агломераційного цеху: три з шести агломашин вже оновлені, на черзі – четверта за рахунком. Проект оцінюється у 170 млн доларів. Також підприємство будує електроповітродувку виробництва компанії Siemens (13 млн дол.) і реалізує інші проекти для металургійного виробництва, на частку якого припадає велика частина інвестицій.

Для свого гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує купувати великогабаритну гірничу техніки для видобутку та транспортування руди, нове обладнання для дробильних і збагачувальних фабрик, а також шахти.

Не зважаючи на скорочення бюджету інвестиційної програми, підприємство планує завершити цього року свої ключові проекти та приступити до нових. Вони потребують значних інвестицій. Йдеться про реконструкцію першого блоку конвертерного цеху (конверторів №№ 1–3), модернізацію найбільшої доменної печі № 9, будівництво фабрики огрудкування, завдяки якій можна буде закрити два аглоцехи з великим зносом. Свої зобов'язання із зниження промислового навантаження на навколишнє середовище найбільше гірничо-металургійне підприємство України має намір виконати.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020