ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

У «АрселорМіттал Кривий Ріг» немає планів з фінансування приватних медіа-ресурсів, у тому числі телеканалу «Перший міський»

Кривий Ріг, 20 листопада 2019 року. Поширена у ЗМІ інформація про те, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» фінансуватиме криворізький телеканал «Перший міський», не відповідає дійсності. У компанії немає планів з утримання медіа-ресурсів, окрім корпоративних.

Приводом для таких тверджень став з’явившийся у ЗМІ аудіозапис розмови за участю народних депутатів від партії «Слуга народу». «АрселорМіттал Кривий Ріг» не дає оцінки предмету обговорень або його достовірності. Проте з урахуванням того, що деякі ЗМІ почали тиражувати інформацію про те, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» «змусять фінансувати» та «утримувати» телеканал «Перший міський», акцентуємо на тому, що підприємство не фінансує жоден медіа-бізнес і не збирається цього робити у майбутньому.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» дотримується міжнародної практики ведення бізнесу, яка не передбачає володіння суспільно-політичними та іншими засобами масової інформації – газетами, телеканалами, радіостанціями й різноманітними інтернет-ресурсами, окрім корпоративних. Можливо, цей метод використовується іншими компаніями в Україні, але для нашого підприємства він є неприйнятним. Ми транслюємо позицію та новини підприємства через прес-релізи для ЗМІ, корпоративну газету «Металург» і свої сторінки у соціальних мережах. Наш профільний бізнес – це металургія, а не медіа. Тому будь-які кроки з примусу підприємства до фінансового навантаження відносно окремих ЗМІ однозначно розцінюватимуться як тиск на нашу компанію.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020