ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

У 2019 році в «АрселорМіттал Кривий Ріг» знизився відтік персоналу

Кривий Ріг, 22 січня 2020 р. Зміцнення гривни, зростання зарплати, збереження соцпакету та можливості для додаткового заробітку допомогли «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2019 році понизити відтік персоналу, не зважаючи на посилення трудової міграції в Україні.

В порівнянні з 2016–2018 рр. ситуація на підприємстві з кадрами покращилась. У першу чергу – стосовно основних технологічних професій. Укомплектованість такими фахівцями зросла в середньому до 96%, а за окремими професіями – такими, як машиніст млинів, розливальник сталі, машиніст коксових машин – досягла 100%. При цьому трохи більше ніж за рік кількість прийнятих працівників за ключовими професіями перевищила число звільнених: +726 осіб проти -518 осіб.

По підприємству в цілому текучість персоналу знизилася на чверть. Якщо у 2018-му вона склала 12,3% від загальної чисельності працівників з урахуванням дочірніх підприємств, то у 2019 році не перевищила 9%. Частина працівників повертається на підприємство після «закордонного відрядження» – близько 18% із знов прийнятих мають досвід роботи за кордоном.

Зниження текучки в «АрселорМіттал Кривий Ріг» пов'язують з низкою причин. Перш за все – із зростанням середньої заробітної плати за останні два роки. У листопаді 2019 року вона стала на 65% вище, ніж за той самий період 2017 року. Плюс – із зміцненням гривни відносно основних світових валют. У доларовому еквіваленті середня зарплата на підприємстві у листопаді 2019 року складає близько 700 дол.

Крім того, перехід на грейдову систему оплати праці відкрив вікно можливостей для поєднання функцій, фіксації цього в посади і, відповідно, збільшення оплати за додаткову роботу. Підвищений попит має і навчання другій професії, оскільки це веде до зростання «капіталізації» працівників в очах будь-якого працедавця.

Ще один позитивний чинник – зміна системи преміювання та покращення прямих комунікацій з персоналом. Це допомогло «АрселорМіттал Кривий Ріг» зняти напруження у колективі і багато питань з оплати праці. Також позитивно позначилися на стосунках працедавця та персоналу збереження вагомого за мірками галузі соцпакету та розширення лінійки освітніх програм для працівників та їхніх дітей.

Однак говорити про довгостроковий тренд доки передчасно, вважають у департаменті з персоналу підприємства. Цього року світові ціни на металопродукцію значно впали, а услід за ними – й обсяги виробництва. У таких умовах підприємствам ГМК України складно підтримуватиме колишні темпи зростання зарплат. До того ж міцна гривна підвищує привабливість українських працедавців, але негативно впливає на фінансовий стан експортерів, до яких відносяться гірничо-металургійні підприємства країни.

- Ми розуміємо, що трудова міграція – це справжня проблема та виклик для всієї країни, – зазначає в. о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг» Юлія Чермазович. – Завдання кожного соціально-відповідального підприємства – зробити все, щоб підтримати свій колектив і Україну в цілому. Тому в «АрселорМіттал Кривий Ріг» ми реалізуємо різні соціальні, профорієнтаційні та мотиваційні програми для наших працівників, даємо їм можливість вчитися, розвиватися та заробляти більше. При цьому усвідомлюємо, що зараз світ – без кордонів, люди можуть пробувати себе у різних сферах, оцінювати свої кар'єрні можливості. Важливо те, що останнім часом ми спостерігаємо тенденцію зростання кількості фахівців, які повертаються з-за кордону та просять прийняти їх назад на роботу. Це говорить про те, що вдома все-таки краще. Звичайно, далеко не кожен зможе влаштуватися назад в «АрселорМіттал Кривий Ріг» після заробітків за кордоном, не завжди на ту ж саму посаду. Але ми йдемо назустріч людям і приймаємо їх до своєї команди. Впевнена, що такий тренд зберігатиметься і надалі. А ми, зі свого боку, продовжимо пропонувати нашим працівникам нові програми розвитку та утримання.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020