ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Визначений підрядник з будівництва нового онкоцентра у Кривому Розі, що фінансує «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 4 березня 2020 р. «АрселорМітал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, є ключовим інвестором проекту будівництва сучасного онкоцентра у Кривому Розі. Відповідно до підписаного тристороннього Меморандуму з владою компанія забезпечить фінансування проекту у розмірі 400 млн грн (еквівалент 15 млн євро), а також контроль за його реалізацією, вибором підрядників і цільовим використанням коштів.

Наприкінці лютого 2020 року був визначений підрядник, який надасть послуги комплексної консультації з проекту, інжинірингу та планування будівництва нової будівлі лікувально-онкологічного закладу у Кривому Розі. Підрядником стала міжнародна компанія Drees & Sommer (Німеччина). Загальна вартість робіт за контрактом складає понад 1 млн євро та включає техніко-економічне обґрунтування проекту з аналізом витрат, дизайн, розробку медичної концепції, а також експертний консалтинг з приводу придбання радіологічного обладнання. Це перша стадія реалізації проекту будівництва нового онкоцентра, розрахована на шість місяців, до кінця серпня поточного року.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Кривий Ріг стане першим, пілотним містом в Україні, де буде побудована сучасна клініка онкологічного профілю за європейським проектом. Спільно з нашими партнерами ми розпочинаємо перший етап проектування та підготовки до будівництва спеціалізованої медичної установи, яка надаватиме послуги раннього виявлення, діагностики та лікування онкологічних захворювань відповідно до кращих європейських стандартів. Робота комфортної для пацієнтів клініки, оснащеної необхідним медичним обладнанням, дасть можливість людям впевненіше боротися з цією недугою, зберігаючи при цьому високу якість життя. Багато років поспіль «АрселорМіттал Кривий Ріг» вкладає кошти у розвиток охорони здоров'я. Проте, окрім нашої допомоги у покупці обладнання для медичних закладів Кривого Рогу, прийшов час й для оновлення інфраструктури. Будівництво нового онкоцентра – це підтвердження ключового для нас принципу сталого розвитку та системної всебічної підтримки місцевих громад.

Довідка:

Міжнародна компанія Drees & Sommer вже 50 років спеціалізується на послугах консалтингу, планування, будівництва та експлуатації. Працює по всьому світу у партнерстві з приватними інвесторами та державними клієнтами в усіх аспектах нерухомості та інфраструктури.

Будівництво медичного закладу ведеться відповідно до Меморандуму про співпрацю між Комітетом з питань здоров'я нації, меддопомоги та медстрахування Верховної Ради, Дніпропетровською обласною держадміністрацією та облрадою, міськрадою Кривого Рогу та «АрселорМіттал Кривий Ріг», який було підписано восени 2019 року.

Меморандум визначає основні принципи фінансування будівництва, а також бачення майбутнього функціонування центру. Так, міськрада Кривого Рогу надає сприяння в оформленні необхідної документації на ділянку біля діючого міського онкодиспансера та забезпечить своїм коштом підведення усіх комунікацій та мереж, необхідних як для будівництва, так і подальшої роботи нового центру. У зоні відповідальності обласної ради – зведення фундаменту, а також оформлення дозвільної документації на будівництво та введення об'єкту в експлуатацію. Замовником будівництва виступає Криворізький онкодиспансер. Після завершення будівництва об'єкту та початку його роботи, майнові права на новий онкоцентр перейдуть до Дніпропетровської облради, яка забезпечить у майбутньому його утримання та оснащення усім необхідним.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021