ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» посилює заходи безпеки у зв'язку з поширенням коронавірусу

Кривий Ріг, 23 березня 2020 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, продовжує впроваджувати заходи безпеки для захисту своїх працівників і забезпечення безперебійного виробництва. В умовах загострення епідеміологічної ситуації компанія АрселорМіттал вимушено знижує рівень виробництва на багатьох своїх підприємствах по всьому світу, але робить все можливе, щоб запобігти їхній повній зупинці та зберегти персонал.

Зараз основне завдання – протидія поширенню вірусу та зниження ризику інфікування, тому підприємство максимально знижує кількість персоналу на виробничих майданчиках. В даний момент практично повністю зупинено роботу блюмінга-1, дрібносортного стану № 3 першого сортопрокатного цеху, центральної електротехнічної лабораторії та електроремонтного цеху. Частина робітників перебуває у відпустках, частина працює віддалено. При цьому компанія забезпечує соціальний захист для усіх своїх працівників – стабільно виплачує заробітну плату та зберігає соцпакет.

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже надійшла перша партія інфрачервоних термометрів для здійснення температурного контролю на заводських прохідних. Наступну поставку термометрів очікують до кінця березня. Підприємство має в своєму розпорядженні у необхідному обсязі дезінфікуючі засоби для обробки рук і найближчим часом додатково отримає 250 тисяч респіраторів. Разом з цим організовано пошиття марлевих і тканинних масок для можливості забезпечення всіх працівників індивідуальними засобами захисту. Також очікується поставка спеціальних захисних костюмів для роботи в умовах ризику зараження, додаткових засобів для обробки територій підприємства, транспортних засобів, зупинок тощо. Купуються пульсоксиметри для визначення рівня кисню в крові. Впроваджений посилений режим прибирання та дезінфекції приміщень, розроблена та донесена до керівників процедура у разі виявлення людини, інфікованої COVID-19, скасовані масові збори, наради, навчання, закриті їдальні.

Враховуючи введені обмеження на перевезення громадським транспортом, розглядаються альтернативні варіанти організації роботи підприємства: зміщення часу початку за завершення виробничих змін у різних структурних підрозділах, а також організація додаткових перевезень. Водії підприємства, які мають категорію D, у терміновому порядку проходять стажування як водії автобусів. В такому разі у «АрселорМіттал Кривий Ріг» буде можливість екстрено вивести на лінію 48 великих автобусів і додаткові мікроавтобуси. Також ведуться переговори з приватними перевізниками про додаткові спецперевезення у місті, однак ця організація вимагає часу та координації зусиль.

Керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконує всі урядові інструкції в умовах всеукраїнського карантину та знаходиться у тісному контакті з місцевою владою в рамках ухвалення ключових рішень. Компанія допомагає Кривому Рогу боротися з поширенням COVID-19. З 23 березня санаторій-профілакторій «Джерело» припинив свою роботу у якості оздоровчого центру, на період карантину тут планується створення обсерваційної бази для криворіжців, які раніше повернулися з-за кордону, а також мешканців без симптомів захворювання та виявленого коронавіруса, але таких, що раніше контактували з тими, у кого COVID-19 підтвердився. У найближчих планах компанії – придбання трьох апаратів штучної вентиляції легенів для міських медичних установ і оснащення шести власних автомобілів швидкої допомоги усім необхідним для безпечного транспортування людей з підозрою на інфікування коронавірусом.

Головним пріоритетом «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишається життя та здоров'я працівників, а також спокій та благополуччя у місті. Компанія стежить за ситуацією та ухвалює всі необхідні рішення із забезпечення безпеки своїх співробітників і членів їхніх родин.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021