ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Коментар Наталії Маринюк, голови первинної організації ПМГУ «АрселорМіттал Кривий Ріг», про співпрацю з керівництвом підприємства у боротьбі з поширенням COVID-19

Спільно з адміністрацією «АрселорМіттал Кривий Ріг» ми працюємо над тим, щоб забезпечити високий рівень санітарно-епідеміологічної безпеки для наших працівників, і водночас зберегти виконання виробничого процесу. Тому що від обсягу виробництва залежить заробітна плата та соціальні гарантії. Ми розуміємо, що в нинішніх умовах ці питання особливо актуальні, бо кожен працівник підприємства стурбований тим, як впровадження карантинних заходів вплине на його роботу та роботу підприємства в цілому.

В цей час особливо важливо підтримувати один одного, довіряти лише офіційним джерелам інформації, не піддаватися на провокації. ПМГУ займає чітку та зважену позицію. І закликає працівників не реагувати на сумнівні заяви малих профспілок, які зараз користуються ситуацією та намагаються внести дисбаланс у роботу. Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб захистити інтереси працівників.

Наша співпраця із керівництвом «АрселорМіттал Кривий Ріг» ведеться за кількома напрямками. Перше й найбільш актуальне питання, яке турбує кожного, хто забезпечує своєчасне виконання виробничого процесу – це пасажирські перевезення, доставка працівників на робочі місця та додому. Місто в нас велике, тому в умовах обмеження пасажирських перевезень, яке зараз діє в усіх містах України, працівники нашого підприємства опинилися в складному становищі: багатьом доводиться діставатися на роботу із пересадками, витрачати велику кількість часу на дорогу.

Тому тут ми плідно працюємо з міською владою, аби вони мали інформацію стосовно критичних маршрутів для нашого підприємства та розуміли транспортне навантаження, щоб забезпечити достатню кількість рухомого складу на лінії. До речі, роботу швидкісного трамваю відновили саме завдяки переговорам нашого підприємства та міської влади.

Також ми направили листа Президенту України, Прем'єр-Міністру та Міністру охорони здоров'я. Ми просили їх переглянути вимоги до обмеження пасажирських перевезень у промислових містах, які мають стратегічне значення для економіки України, та дозволити за можливості збільшення кількості пасажирів. За повідомленнями ЗМІ, до нас дослухалися і тепер в салоні може одночасно знаходитися кількість пасажирів, що дорівнює 50% місць в транспортному засобі.

По-друге, ми забезпечуємо засобами індивідуального захисту працівників, які користуються автобусами підприємства. Зараз вони отримують одноразові захисні маски, а найближчим часом забезпечимо їх багаторазовими.

Було ухвалено ще одне спільне рішення: працівників, які не задіяні безпосередньо у виробничому процесі, перевести на віддалену роботу або надати їм можливість взяти тарифні відпустки. Ще частина працівників оформила на час карантину відпустку без збереження заробітної платні - лише ті, хто висловив таке побажання.

Ми регулярно ведемо роз'яснювальну роботу в цехах, під час якої доносимо до людей інформацію про те, чому не варто відмовлятися від можливості піти у відпустку саме зараз. Це робиться з метою підсилення санітарно-епідеміологічного контролю. Чим більше людей будуть знаходитись вдома і не контактувати з іншими, тим скоріш зупиниться розповсюдження COVID-19, закінчиться карантин, і ми зможемо повернутися до роботи.

Для зниження ризику передачі інфекції зараз усі їдальні на території «АрселорМіттал Кривий Ріг» переведені в режим буфетів. Також під час роз'яснювальної роботи ми акцентуємо увагу на тому, що працівники мають дбати про свою безпеку, не допускати скупчення людей у буфетах та, знаходячись у черзі, дотримуватись безпечної відстані.

Також ПМГУ спільно із підприємством веде приймання засобів індивідуального захисту – додаткових респіраторів, спецодягу, а також дезінфекційних засобів, які надходять в «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми всі вже чули про те, що керівництво держави ухвалило рішення про продовження карантинного режиму ще на 30 днів. Ми розуміємо хвилювання наших працівників, які бояться залишитися без роботи та без джерела доходів. Тому вже ведемо перемовини із керівництвом компанії з метою ухвалення спільних рішень, які допоможуть нам захистити інтереси кожного працівника.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021