ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить посилену дезінфекцію своїх КПП і зупиночних павільйонів

Кривий Ріг, 30 березня 2020 г. «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав посилену санітарну обробку своїх контрольно-пропускних пунктів і зупиночних павільйонів на території підприємства. Двічі на добу рятувальники Державного пожежно-рятувального загону № 4 допомагають запобігти поширенню інфекції COVID-19 серед працівників і підрядників, які працюють на території комбінату.До КПП і зупинок - особлива увага. Оскільки через перші проходять або проїжджають всі, хто працює на підприємстві, а другі - це місця скупчення людей, яких підвозять у цехи. Для обробки КПП і зупиночних павільйонів компанія закупила 2 тонни концентрату, з якого підготують лужний безпінний дезінфікуючий розчин на основі хлору. Він є нешкідливим для людей, проте здатен знищити багато видів бактерій, цвілевих грибів і вірусів. Дезінфекція проводиться щодоби з опівночі до 2:00 і з 12:00 до 14:00 фахівцями державних пожежно-рятувальних частин №№ 20, 29 і 30. Рятувальники використовують спеціальні захисні костюми Л-1 та протигази ГП-7.

Ретельно обробляються безпосередньо приміщення КПП і зупиночних павільйонів на рівні росту людини (до 2 метрів), а також перила, турнікети, двері та частково стіни за маршрутом слідування через КПП. Роботи проводяться на 18-ти КПП і у 8-ми зупиночних павільйонах підприємства. Загальна площа цих приміщень складає 640 квадратних метрів. Дезінфекцію планують виконувати, як мінімум, до завершення карантину.Разом із скороченням кількості людей на території підприємства, карантинними заходами в закладах харчування, забезпеченням людей захисними масками й респіраторами (близько 250 тис. штук), рукавичками (100 тис. пар), миючими та дезінфікуючими засобами, організацією безпечного транспортування працівників у цехи, обробка КПП і зупиночних павільйонів дозволить максимально захистити персонал від зараження коронавірусом.

Андрій Сердечний, менеджер з пожежної безпеки департаменту з охорони праці та промислової безпеки «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Обробка дезінфікуючим засобом є одним з дієвих і ефективних методів. Пожежники четвертого загону в черговий раз довели, що завжди готові прийти нам на допомогу. Адміністрація підприємства вживає всіх необхідних заходів. Але у нас є ще одна потужна зброя проти вірусу - це усвідомлений підхід кожного з нас, чітке виконання рекомендацій Міністерства охорони здоров'я. Все це разом допоможе зупинити поширення COVID-19.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021