ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Губернатор Дніпропетровської області Олександр Бондаренко відвідав санаторій-профілакторій «Джерело» - обсерваційну базу у Кривому Розі

Кривий Ріг, 2 квітня 2020 р. Сьогодні голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко відвідав Кривий Ріг з робочим візитом. Губернатор області спільно з міською владою ознайомився з ходом капітального ремонту та будівництва автомобільних доріг, а також перевірив роботу одної з міських лікарень та санаторію-профілакторію «Джерело» в якості обсерваційної бази.Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації:

- Сьогодні ми інспектуємо обсерваційні зони Кривого Рогу. Наразі в місті є шість обсервацій - ми визначили їх спільно з мерією. В цілому всі ці об'єкти мають можливість прийняти близько 400-500 осіб. В одному з них - санаторії-профілакторії «Джерело», що належить «АрселорМіттал Кривий Ріг», - можна розмістити близько 100 осіб в ізольованих кімнатах. Ми перевірили можливості організації харчування в санаторії, укомплектованість засобами захисту та дезінфектантів. Тут буде працювати бригада з 15 медиків, які будуть спостерігати людей без симптомів захворювання та виявленого коронавирусу, ізольованих після можливих контактів з інфікованими або таких, що повернулися з-за кордону. Ми активно боремося з поширенням COVID-19 і вдячні відповідальному бізнесу за підтримку.

Ірина Приступа, керівник обсерваційного центру, лікар-терапевт вищої категорії санаторію-профілакторію «Джерело»

- У березні керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» ухвалило рішення перепрофілювати наш санаторій-профілакторій в обсерваційний центр для міста на період всеукраїнського карантину. Це важливий та необхідний екстрений захід в умовах епідемії. Ми повністю готові до цієї діяльності, забезпечимо усі запобіжні заходи - дезінфекція буде здійснюватися в режимі інфекційної лікарні. Працювати в центрі буде наша команда медиків під керівництвом Криворізького міського відділу охорони здоров'я. При необхідності людям нададуть медичну допомогу або здійснять госпіталізацію до будь-якого лікувального закладу міста, куди зорієнтує лікар. Медпрацівники, медсестри, санітарки, покоївки, військовослужбовці нацгвардії, які здійснюють охорону об'єкта, - усі вони в рамках карантину будуть проживати у профілакторії безвиїзно. Заробітна плата співробітників, харчування, придбання усього необхідного для роботи центру, закупівля медикаментів - все буде оплачено коштом Благодійного фонду «АрселорМіттал Кривий Ріг». Разом ми подолаємо пандемію, і санаторій-профілакторій «Джерело» повернеться до своєї звичайної роботи – оздоровлення працівників нашого підприємства.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює усе можливе, щоб захистити своїх працівників на виробництві та активно підтримує Кривий Ріг у цей непростий період. Компанія фінансує закупівлю трьох апаратів штучної вентиляції легенів для медичних закладів Кривого Рогу. Їх поставка очікується цього місяця. Крім того, компанія обладнає шість своїх автомобілів швидкої допомоги усім необхідним для безпечного транспортування людей з підозрою на інфікування коронавірусом. Автомобілі будуть оснащені обладнанням згідно з чинними протоколами, з обов'язковим дотриманням індивідуального захисту для медиків і водіїв (спеціальні костюми та маски).2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021