ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує впровадження Стратегії сталого розвитку та модернізацію аглоцеха № 2 для підвищення ефективності газоочисного обладнання та зниження викидів пилу

Кривий Ріг, 19 травня 2020 г. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує масштабну модернізацію агломераційного цеху № 2. Це один з ключових інвестпроектів компанії, який дозволить значно знизити промислове навантаження на регіон і місто. Зараз на підприємстві виконуються роботи з будівництва нової системи газоочистки у рамках реконструкції чергової агломашини цеху, вже п'ятої за рахунком. Модернізація агломашини № 2, як і усіх попередніх, буде реалізована з установкою газоочисного обладнання, сучасних систем аспірації та автоматизації.

Модернізацію агломераційного виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» вважає пріоритетною, оскільки частка цих виробничих об'єктів (трьох агломераційних цехів) у загальному обсязі викидів становить близько 75%. До теперішнього часу модернізовано вже чотири з шести агломашин цеху: №№ 1, 4, 5, 6. У результаті викиди пилу знизилися у середньому на 80% від кожної агломашини.

Після реконструкції на чотирьох агломашинах встановлено нове газоочисне обладнання та ефективні електрофільтри зарубіжного виробництва (Італія, Данія). Також встановлені нові запальні горни з енергоефективною системою запалювання, завдяки чому вдається знизити витрату природного газу.

Незважаючи на випробування пандемією коронавируса та падіння цін на металопродукцію на світових ринках, «АрселорМіттал Кривий Ріг» поетапно виконує свої екологічні зобов'язання. Модернізація агломашини № 2 запланована на четвертий квартал, а агломашина № 3 буде зупинена на реконструкцію до кінця поточного року. В результаті оновлення другого аглоцеха викиди пилу на кожній з шести агломашин будуть скорочені на 250 тонн на рік. Загальна вартість проекту реконструкції аглоцеха № 2 становить понад 180 млн доларів.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020