ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Для підвищення ефективності бізнесу в Україні та закордоном в «АрселорМіттал Кривий Ріг» реорганізована служба з маркетингу та збуту

Кривий Ріг, 5 червня 2020 р. На початку року в «АрселорМіттал Кривий Ріг» була визначена стратегія та головні пріоритети розвитку виробництва, що мають за мету підвищити ефективність бізнесу та успішно протидіяти будь-якій кризі. Наприклад, викликаній пандемією COVID-19, з якою наразі зіштовхнувся увесь світ. Щоб досягнути цієї мети, зокрема, прийнято рішення про реорганізацію служби з маркетингу та збуту підприємства.

Існуюча структура продажів відтепер розділена на дві сфери діяльності. Перша – це продажі продукції в Україні та СНД, якими буде керувати Євген Чумаченко. Раніше він обіймав посаду керівника з продажів в Україні. Друга – міжнародні продажі (включаючи залізну руду та чугун в чушках) на чолі з Вікрамом Кришнамурті, який раніше керував цим напрямком на Близькому Сході. Функції з комерційного планування здійснюватиме Йожеф Ксапо. Нещодавно він був призначений директором зі стратегії, планування і трансформації «АрселорМіттал Кривий Ріг». Завдання з продажів побічної продукції, логістики, маркетингу, планування виробництва відповідно до найкращих корпоративних стандартів та світових практик перейдуть до зони відповідальності інших департаментів підприємства.

У зв’язку із цими змінами Анастасія Татарульєва, яка раніше обіймала посаду заступника генерального директора з маркетингу та збуту «АрселорМіттал Кривий Ріг», залишила підприємство.

Нова вдосконалена структура дозволить «АрселорМіттал Кривий Ріг» підвищити продуктивність і зосередитися на ключових ринках з якісним рівнем сервісу, а також приймати всі рішення швидко та з високим рівнем відповідальності.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021