ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» направив 14,4 млн грн на установку нових шківів скіпового підйому

Кривий Ріг, 19 червня 2020 г. «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконав планову заміну двох копрових шківів скіпового підйому в шахтоуправлінні гірничого департаменту. Шківи безпосередньо задіяні у виробничому процесі видачі руди з горизонтів шахти. Нове обладнання забезпечить стабільну та безпечну роботу скіпового підйому у найближчі 10 років. Сума витрат компанії на заміну шківів склала 14,4 млн грн.

Копрові шківи - це масивне обладнання вагою 18 тонн і діаметром 6 метрів, яке підтримує й спрямовує канати, що йдуть від барабанів підйомних машин до підйомних сосудів (скіпів). Шківи є важливим елементом скіпів, їхній знос призводить до різкого зниження ефективності всієї підйомної установки. Тому застарілі шківи необхідно своєчасно міняти - це досить тривалий та трудомісткий процес, який вимагає точності та ретельної підготовки. Роботи із заміни шківів пов'язані з підйомом важких вантажів, оскільки обидва шківа ( «Північний» та «Південний») встановлені на висоті 70 метрів. Для того, щоб «дістатися» до шківів на підприємстві була розібрана надбудова копра - це каркасна металева конструкцію із стійок, балок і монорейок. Роботи виконувалися за допомогою автокрана Liebherr вантажопідйомністю 400 тонн, а також додаткової конструкції, що дозволяє працювати на великій висоті. Під час планових робіт були виконані демонтаж / монтаж надбудови копра та двох шківів. Після контрольної маркшейдерської перевірки були проведені випробування шківів вхолосту й під навантаженням. З початку червня 2020 року нові шківи - в роботі.

Крім цього масштабного проекту, в гірничому департаменті за останні п'ять місяців були проведені й інші ремонти для забезпечення безперебійної роботи обладнання. Серед них - оновлення ділянки фільтрації секцій №№ 7, 8 рудозбагачувальної фабрики № 1 з відновленням конвеєра СК-28, а також капітальний ремонт млина № 133 на секції № 13 рудозбагачувальної фабрики № 2. Ремонтні роботи проводилися без зупинки основного виробництва. Так, у травні 2020 року виробництво концентрату в «АрселорМіттал Кривий Ріг» склало 932,7 тисяч тонн, що є найвищим показником за останні 6 років.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020