ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив капітальний ремонт розливальної машини № 4 доменного цеху № 1

Кривий Ріг, 24 червня 2020 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив капітальний ремонт розливальної машини № 4 доменного цеху № 1, який тривав з 18 травня до 17 червня. Після модернізації продуктивність машини та надійність її роботи значно збільшилися. Компанія направила на капремонт майже 20 млн грн.

За допомогою розливальних машини у доменному виробництві розливається товарний чавун. Він охолоджується, стає полуфабрикатом і відвантажується споживачам. Під час капремонту здійснено комплексне оновлення всього комплексу машини. На ній були замінені ланцюги та стани конвеєру, його ролики та основні конструкції, а також балки, конуси машини, пульти керування. Доволі об’ємним був ремонт кантувальної лебідки та редуктора кантувального візка. Редуктор відіграє важливу роль у розливальному процесі, адже саме він піднімає ківш для розливки чавуну. Повністю замінили й систему охолодження машини, тобто обновили мережу трубопроводів з холодною водою, що допомагають підтримувати необхідну температуру під час експлуатації агрегату.

Крім того, замінили трубо-кабельні траси, по яких проходять електрокабелі для живлення електродвигунів й різних механізмів розливальної машини. Змонтовано понад 200 метрів кабельно-провідникової продукції. Встановлена нова система освітлення, пускорегулююча апаратура для вмикання та вимикання електродвигунів.

Сергій Кетлер, начальник доменного цеху № 1 «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Продуктивність четвертої розливальної машини складає 1 200 тон чавуну на добу. Капремонт цього металургійного агрегату дозволив досягти безперебійної, а отже стабільної роботи, відтепер ми позбавилися від аварійних простоїв, які траплялися до капремонту. У першому доменному цеху діють три розливальні машини: №№ 2, 3 та 4. Третя була капітально відремонтована минулого року, наразі відновлена четверта, у майбутньому, під час ремонту доменної печі № 7, ми плануємо відремонтувати й другу розливальну машину, поетапно продовжуючи програму модернізації на підприємстві.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020