ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» постачає металопрокат для зведення моста через Дніпро у Запоріжжі

Кривий Ріг, 25 червня 2020 г. «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснив першу поставку свого арматурного прокату для будівництва моста через р. Дніпро у Запоріжжі. Перші сто тонн арматури класу A-III A400 діаметром 12-32 мм (марка сталі 25G2S) відвантажено у червні. За попередніми оцінками загальна потреба на увесь об'єкт складе 3-4 тисячі тонн сталевого прокату за ГОСТ 5781, що готове надати підприємство. Відвантаження здійснюється автомобільним транспортом.

Зведення цього моста через Дніпро відновилося наприкінці квітня цього року, хоча старт будівництва був дан ще 16 років тому. За цей час міст перетворився на відомий довгобуд, який чекає на продовження будівельних робіт. За проектом Запорізький міст - це магістраль безперервного руху протяжністю понад 9 кілометрів, що складається з шести транспортних розв'язок, у складі яких 27 штучних споруд, у тому числі два позакласних моста з окремими спорудами під кожний напрямок руху. Державне агентство автомобільних доріг України планує завершити будівництво у 2022 році, а до кінця поточного року запустити рух транспорту на першій черзі Запорізького моста через Дніпро (с. Бабурка - острів Хортиця).

Євген Чумаченко, директор департаменту продажів (Україна і країни СНД) «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- «АрселорМіттал Кривий Ріг» - постійний партнер української держави у найважливіших індустріальних проектах. Участь у масштабному будівництві Запорізького моста стане ще одним знаковим прикладом такої співпраці. У 2018-2019 рр. підприємство сумарно поставило 13 тисяч тонн арматурного прокату для будівництва та реконструкції різних мостів в Україні - у Києві, Полтавській, Дніпропетровській та інших областях. В даний час понад 70% мостів країни вимагають реконструкції або ремонтів. В планах уряду - будівництво нових мостів і комплексне оновлення українських доріг. «АрселорМіттал Кривий Ріг» готовий брати активну участь у цих найважливіших проектах, поставляючи якісну сталь.

Довідка:

Найбільш відповідальні об'єкти, що вимагають особливої надійності та міцності, такі як мости, дамби, сучасні хмарочоси, вітроелектростанції будуються з використанням металопродукції виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг». Новий захисний саркофаг у Чорнобилі (об'єкт «Укриття» на ЧАЕС) побудований з арматури підприємства. Напередодні футбольного чемпіонату ЄВРО-2012 продукція компанії була використана під час будівництва ключових спортивних об'єктів і аеропортів в Україні: Національного спортивного комплексу «Олімпійський» і нового терміналу D міжнародного аеропорту «Бориспіль» (Київ), стадіону «Арена Львів» і Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. З використанням виробленої на підприємстві металопродукції створюються унікальні конструкції по всьому світу - наприклад, комплекс хмарочосів «Вежі Полум'я» (національний символ Азербайджану) або найвищий хмарочос у світі - Бурдж-Халіфа в Дубаї.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020