ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав заступник Міністра захисту довкілля і природних ресурсів України Руслан Стрілець

Кривий Ріг 21 липня 2020 р. Вчора «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав заступник Міністра захисту довкілля і природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець. Під час робочої поїздки до Кривого Рогу Руслан Стрілець спільно із заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максимом Скрипником і главою Держекоінспекції Андрієм Мальованим побували на двох виробничих об'єктах підприємства, до роботи яких прикута пильна увага громадськості - агломераційній фабриці металургійного виробництва та коксохімічному виробництві. Гості оглянули оновлені коксові батареї №№ 5, 6 з установкою безпилової видачі коксу, що забезпечили скорочення викидів по ним більше ніж на 50% під час виробництва коксу. Крім того, на батареях була впроваджена автоматизована система екологічного моніторингу.«Завдання, яке поставив Міністр, - оцифрувати всю екологічну галузь. Для цього нам необхідно побачити та оцінити наявні на підприємства технологічні рішення, а також домовитися про передачу даних напряму до Міністерства. Ми маємо оперативно інформувати громадськість про стан атмосферного повітря », - підкреслив Руслан Стрілець.

Заступник міністра та представники обласної адміністрації зустрілися з Генеральним директором «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо. Він розповів про оновлену стратегію сталого розвитку, яка була ухвалена на початку цього року та включає в себе три основних напрямки: охорона навколишнього середовища, промислова безпека та соціальне партнерство з місцевою владою, територіальними громадами. Гості більше дізналися про інвестиції у розвиток підприємства та природоохоронні проекти, зниженні викидів з моменту приходу нового власника та наступні кроки для модернізації.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- У найближчі 3-4 роки ми збираємося виділити $700 млн, щоб реалізувати великі інвестиційні проекти, кожен з яких має екологічну складову та дозволяє поетапно відмовлятися від застарілих технологій. У цьому році ми остаточно вивели з експлуатації мартенівський цех, а також першу ділянку блюмінгу. Продовжимо виконувати свої обіцянки й надалі - встановимо нову систему газоочистки у конверторному цеху, повністю модернізуємо доменну піч № 9, завершимо модернізацію аглоцеху №2 і побудуємо сучасну фабрику огрудкування, що дозволить закрити два аглоцехи та вивести з експлуатації дві коксових батареї. Однак варто зазначити, що дані виробничі ділянки є традиційним місцем роботи для багатьох наших співробітників і підрядників. Будівництво нових агрегатів передбачає створення додаткових робочих місць і альтернативу для працівників. У той же час передчасне закриття діючих об'єктів несе у собі ризик підвищення рівня безробіття у місті. Компанії потрібен час для ефективного планування, щоб не залишити цих людей без підтримки у нинішній кризовий період. «АрселорМіттал Кривий Ріг», як і раніше, готовий до співпраці з державними органами влади, і ми вітаємо відкритий діалог. Компанія прагне змінюватися, ухвалювати важкі, але важливі для усіх рішення та йти до суттєвого оновлення - я тут для того, щоб виконати ці завдання.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021