ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» вперше відвідав Президент України Володимир Зеленський

Кривий Ріг, 27 серпня 2020 р. Вчора «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав Президент України Володимир Зеленський. Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області очільник держави спільно з американською делегацією під головуванням заступника Держсекретаря США Стівена Бігана побували на промисловому майданчику комплексу машин безперервного лиття заготовок № 2 і 3.

Під час візиту гості змогли оцінити масштаби будівництва двох нових двопозиційних установок піч-ківш і МБЛЗ-2, 3 із загальною проектною потужністю 2,8 млн тонн на рік. Сьогодні це один із ключових інвестиційних проектів компанії вартістю понад 160 млн доларів, який є частиною більш масштабної програми, спрямованої на модернізацію підприємства і покращення екологічних показників.

Після введення в експлуатацію МБЛЗ-2, 3 і завершення реконструкції дрібносортного стану 250-4 «АрселорМіттал Кривий Ріг» зможе збільшити випуск арматури з використанням литої заготовки. Це дозволить компанії підвищити свою ефективність і запропонувати на внутрішньому та світових ринках більше якісної продукції.Мауро Лонгобардо, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Для нашого підприємства велика честь вперше приймати чинного голову держави. Ми вдячні Володимиру Зеленському за увагу до «АрселорМіттал Кривий Ріг» і його програму розвитку. На прикладі МБЛЗ-2, 3 ми хотіли показати, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує в свої об’єкти і активно сприяє розвитку України. Майже за п’ятнадцять років роботи в країні ми інвестували 9,7 млрд доларів. У найближчі 3-4 роки збираємося виділити 700 млн доларів, щоб реалізувати великі інвестпроекти, кожен з яких має екологічну складову і паралельно дозволяє підвищувати якість і ефективність нашої діяльності. Серед найважливіших об’єктів, які плануємо побудувати «з нуля», – сучасна фабрика огрудкування, яка стане флагманом для екологічних інвестицій.

Окрім розвитку виробництва, «АрселорМіттал Кривий Ріг» готовий і іншим способом підтримувати розвиток української економіки. Підприємство є надійним партнером держави в реалізації великих інфраструктурних проектів. Наприклад, в 2018-2019 рр. «АрселорМіттал Кривий Ріг» сумарно поставив 13 тисяч тонн арматурного прокату для будівництва і реконструкції різних мостів в Україні. А з травня 2020 року розпочав поставки металургійних шлаків для використання у великому дорожньому будівництві.

Як найбільше гірничо-металургійне підприємство в Україні, ми розуміємо свою відповідальність перед містом, регіоном, країною. При цьому як частина компанії АрселорМіттал працюємо за найкращими міжнародними стандартами. Підприємство, як і раніше, готове до співпраці з державними органами влади на всіх рівнях і робить акцент на розвитку продуктивних і взаємовигідних відносин. Тільки так, спільними зусиллями, нам вдасться перетворити українську металургію в ефективну і конкурентоспроможну галузь.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021