ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Тактичні тренування рятівників відбулися в «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 17 вересня 2020 р. Учора, напередодні Дня рятувальника, в «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулися масштабні навчання гірничо-рятувальних підрозділів України. У тренуванні взяли участь 130 чоловік особового складу гірничо-рятувальних загонів із залученням 38 одиниць спецтехніки, серед яких і унікальні в Україні спецмашини, наприклад, піногенератор для гасіння пожеж піною різної кратності, дві лебідки для порятунку людей у стволах глибиною до 1 500 метрів та мобільна аварійно-рятувальна установка. На найбільшому в країні гірничо-металургійному підприємстві такі учбові тренування проводяться регулярно. Щоразу їх намагаються спланувати так, щоб вигадані ситуації були якомога більш наближеними до реальних ймовірних умов ліквідації аварій.

Цього разу за навчальною легендою на заправному комплексі гірничо-транспортного цеху сталося відразу декілька «надзвичайних ситуацій», для ліквідації наслідків яких були задіяні сили та засоби 14-ти гірничорятувальних відділень державного воєнізованого гірничо-рятувального загону державної служби України з надзвичайних ситуацій та 2-ох відділень 4-го державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС у Дніпропетровській області, які обслуговують підприємство. Внаслідок умовного вибуху на території виникла пожежа, сталося руйнування елементів ємкості зберігання паливо-мастильних матеріалів, корпусу будівлі мийки автотранспорту. Рятівники мали змогу продемонструвати надання різного виду допомоги – життєво важливої під час вибухів, завалів, отруєнь хімічними речовинами та інших надзвичайних ситуацій.

Сергій Бицко, заступник командира загону з оперативного реагування на надзвичайні ситуації:

- Такі тренування тримають нас у формі, вони необхідні для того, щоб відпрацювати навички взаємодії, порятунку та ліквідації аварій. Під час проведення таких заходів, ми враховуємо різноманітні ризики, аварійні ситуації, які можуть виникнути. Лише узгоджені дії разом з фахівцями промислових підприємств зможуть не тільки врятувати людські життя, а й запобігти виникненню надзвичайних ситуацій.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Компанія АрселорМіттал працює в Україні вже 15 років, і увесь цей час безпека – наша головна цінність. Щоб довести це, на підприємстві розроблена стратегія безпеки, яка містить у собі комплекс ефективних інструментів для покращення умов праці на робочих місцях, залучення до цього процесу якомога більшої кількості людей - від робітників у цехах до топ-менеджерів. Одним з таких інструментів є протиаварійні тренування з відпрацюванням навичок поводження у надзвичайних ситуаціях, в яких, у першу чергу, задіяні служби екстреного реагування. Уся команда нашого підприємства вдячна рятувальникам, які опікуються безпекою виробничих об’єктів, і щиро вітає їх з професійним святом.2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021