ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: безпека піднялася на нову висоту

На ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершився міжнародний аудіт промислової безпеки структурних підрозділів. Він переконливо показав, що робота, яка проводиться підприємством, дає добрі результати. Всього лише за рік загальний показник промислової безпеки ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» поліпшився з 53% до 70%.

Такого висновку дійшли спеціалісти міжнародної незалежної аудиторської компаніі «IRCA Coastal (Pty) Ltd.». Представники компанії «IRCA Coastal (Pty) Ltd.» перевіряли те, як на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконуються вимоги міжнародного стандарту OHSAS 18001:1999, що визначає систему управління охороною праці підприємства. Об’єктом перевірки були підрозділи металургійного віробництва підприємства. Протягом тижня аудитори інспектували цехи та служби, мали бесіди з працівниками виробництва і аналізували рівень промислової безпеки підприємства. Вони вивчали та оцінювали процедури повідомлення про значні інціденти, виконаня робіт у замкненому просторі, на залізниці, висоті, стан ізоляції об’єктів та обладнання, організації аудитів у цехах.

«Мы проводили аудит металургійного виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» торік і, співставляючи отримані результати, можемо сказати, что за рік роботи це підприємство досягло значного прогресу. Сьогодні тут з’явився такий новий ефективний напрямок як проведення аудиту в цехах керівниками підприємства та підрозділів. І це вельми добре, оскільки керівники особисто контролюють дотримання правил безпеки на рабочих місцях, а людина праці ще раз переконується, що її безпека підприємству важлива», - відзначив керівник проєкту компанїї «IRCA Coastal (Pty) Ltd.» Луїс Ван Ніккер. «Як показали результати аудиту, нам вдалося на 30% поліпшити виконання вимог охорони праці підрядниками і на 19% - по виконанню робіт у замкненому просторі. У цілому ми маємо покращення по всіх позиціях і загальний результат показників промислової безпеки виріс з 53% до 70%. Це вагоме досягнення. Але ми будемо й надалі працювати над тим, щоб з року в рік показники ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ставали все краще й краще», - відзначив директор з охорони праці Володимир Кіриленко.

«Підсумковуючи результати за критеріями промислової безпеки ми обмежуємося процентним співвідношенням одержаних резутатів та максимально можливих.100%. Цей підхід є загальним для всіх перевіряємих нами підприємств. Компанія «IRCA Coastal (Pty) Ltd.» працює в 15 країнах. І я повинен сказати, що у світі є багато підприємств, чия промислова безпека значно нижча припустимого рівня. У ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - величезний потенціал. І він, як ми пересвідчилися, активно використовується», - сказав Луїс Ван Ніккер.

Робота над підвищенням рівня промислової безпеки у ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провадиться за сучасними стандартами. «Наша система управління охороною праці є часткою загальної інтегрованої системи управління підприємством, яка включає до себе якість продукції, охорону довколишнього середовища і техніку промислової безпеки. Те, що ми дотримуємося всіх її вимог – підтверджене відповідним сертифікатом, котрий видала нашому підприємству авторитетна незалежна міжнародна компанія TNO Certification. Ця система – ефективне довгострокове вкладення коштів у майбутнє підприємства. І ми й у подальшому будемо розробляти нові проєкти, впроваджувати нові технології, купувати нове, більш безпечне обладнання, проводити серед трудових колективів роботу, спрямовану на підвищення рівня загальної відповідальності за безпеку кожного підрозділу. Наша мета – досягнення максимально можливих добрих показників безпеки підприємства», - підкреслив генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе.

Згідно контракту про саівпрацю, наступну перевірку безпеки ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» компания «IRCA Coastal (Pty) Ltd.» проведе у 2009 році.

Для довідки: ВАТ " ArcelorMittal Кривий Ріг" є крупнішим виробником сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві дліномірного прокату, зокрема арматури і катанки. Виробничі потужності підприємства, яке має повний виробничий цикл, розраховані на щорічний випуск понад 6 млн тонн прокату, близько 7 млн тонн сталі і понад 7,8 млн тонн чавуну.

Основними ринками збуту металопродукції підприємства є регіони Близького Сходу, Європи, Африки, Алжиру, ЕС та Східної Європи.

За результатами 2007 року виробництво основних видів металопродукції ВАТ " ArcelorMittal Кривий Ріг" склало: чавуну – 7,2 млн т, що на 6% більше, ніж у 2006 р.; сталі – 8,1 млн т, що на 7,1% більше, ніж у 2006р; товарного прокату – 7,1 млн т, що на 3,8% більше, ніж у 2006р.

Чистий прибуток від реалізації продукції за 2007 рік склав 18,8 млрд грн, що на 70,2% выще рівня 2005 р. і на 30,6% - рівня 2006 р.

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ " ArcelorMittal Кривий Ріг" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн при стартовій ціні 10 млрд грн.

14 червня 2007р. на зборах акціонерів було прийнято рішення змініти назву підприємства ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг» на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021