ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує в нову автотехніку

Кривий Ріг, 11 грудня 2020 р. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує закупівлю нової автотехніки для перевезень працівників підприємства між промисловими об'єктами, а також забезпечення стабільної роботи виробничих ділянок - як в цехах металургійного, коксохімічного виробництв, так і в гірничому департаменті.


У 2020 році підприємство придбало два самоскиди МАЗ, а також бортовий автомобіль МАЗ, обладнаний вантажною платформою з крано-маніпуляторною установкою. Самоскиди вантажопідйомністю по 25 тонн кожен перевозять необхідні вантажі та обладнання. А за допомогою встановленого на новому бортовому автомобілі крана-маніпулятора можна здійснювати завантаженнявивантаження безпосередньо на місці, без застосування іншої підйомної техніки. Вантажопідйомність стріли «бортового комп'ютера» становить 6 тонн, а на максимальному вильоті стріли (10,3 м) - 1 тонну 430 кг. Найближчим часом планується також закупівля тягача-напівпричепу вантажопідйомністю 60 тонн для технологічних перевезень на ділянках сталеплавильного виробництва, двох автосамоскидів вантажопідйомністю 20 тонн і двох дорожніх комбінованих машин. Загальна вартість цих автомобілів становить 16,4 млн грн.

Також в планах підприємства - придбання вилочного навантажувача Maximal вантажопідйомністю 5 тонн для обслуговування технологічних процесів у конвертерному цеху (переміщення кристалізаторів для охолодження металу та футерувальної цегли) вартістю 1,5 млн грн.

Наразі автопарк транспортного управління підприємства становить 556 одиниць різних транспортних засобів. Більше половини з них - це пасажирський автотранспорт різної місткості. Для пасажирських перевезень компанія у цьому році придбала три нові вахтовки на базі вантажного автомобіля МАЗ вартістю 7,8 млн грн. Вони призначені для безпечної доставки працівників гірничого департаменту до екскаваторів, бурових верстатів, дробильних фабрик та інших робочих місць у кар'єрах. До кінця цього року підприємство планує закупити два нових пасажирських автобуса МАЗ для своєчасної доставки персоналу до місця роботи.

Інвестиційна програма «АрселорМіттал Кривий Ріг» також передбачає масштабне оновлення технологічного автотранспорту гірничого департаменту. У 2020 році підприємство отримало п'ять нових автосамоскидів «БелАЗ» вантажопідйомністю 136 тонн, - на їх придбання було направлено 170 млн грн. За останні п'ять років «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбав 31 кар'єрний самоскид «БелАЗ», завдяки чому автопарк великовантажної техніки був оновлений більш ніж наполовину.

Серед нещодавніх придбань - бортовий автомобіль КрАЗ підвищеної прохідності для перевезення запчастин і гірничого обладнання. Його вартість - 2,1 млн грн. Крім того, у 2020 році введено в роботу новий комбінований дорожній автомобіль МАЗ вартістю 2,4 млн грн. Змінне обладнання цієї машини дозволяє у зимовий період забезпечувати безпеку на дорогах завдяки підсипанню піщано-сольової суміші та чищенню дорожнього покриття від снігу, а у літній період допомагає здійснювати боротьбу з пилом на автодорогах кар'єрів і відвалів.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021