ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідали представники компанії Sinosteel - постачальника обладнання для будівництва фабрики огрудкування

Кривий Ріг, 24 грудня 2020 р. Минулого тижня, 15 грудня, виробничу площадку, підготовлену до зведення нової фабрики огрудкування, відвідали представники компанії Sinosteel - партнера «АрселорМіттал Кривий Ріг» з реалізації цього великого інвестиційного проекту. Менеджер з будівництва Жу Чіньен та інженер Мо Венбін оцінили ступінь готовності будмайданчика, обговорили з керівництвом підприємства генплан майбутнього будівництва, графік робіт, перелік проектної документації та питання митного оформлення.

Наразі розробляється базовий інжиніринг будівництва сучасної фабрики огрудкування. «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснює це спільно з компанією Sinosteel, яка у вересні цього року була обрана постачальником основного обладнання. Sinosteel надає інженерно-технічні послуги металургійним підприємствам по всьому світу, а також займається виробництвом обладнання.

Нова фабрика огрудкування зможе випускати до 5 млн тонн окатишів на рік. Їх будуть використовувати як сировину для доменних печей, частково замінивши агломерат. Це дозволить відмовитися від випуску агломерату в двох діючих аглоцехах. Завдяки роботі нової фабрики огрудкування, закриттю двох аглоцехів і реконструкції аглоцеха № 2 очікується зменшення загального обсягу викидів забруднюючих речовин на 78 тис. тонн, а також зниження загального обсягу викидів СО2 на 800 тис. тонн на рік.

Введення в експлуатацію фабрики огрудкування і майбутня реконструкція доменної печі № 9 дасть можливість досягти значного зниження витрат коксу в аглодоменному переділі, що також спричинить зниження викидів забруднюючих речовин. Інвестиції компанії АрселорМіттал у проект будівництва нової фабрики огрудкування перевищать 250 млн доларів. Завершити оновлення агломераційного виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» має намір у 2023 році, що призведе до суттєвого зниження промислового навантаження на навколишнє середовище.


2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021