ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Екзамен на компетентність

30 керівників та спеціалістів з охорони праці структурних підрозділів ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» навчалися в експертно-технічному центрі Держміськпромнагляду і одержали відповідні кваліфікаційні сертифікати. Підвищення рівня їх кваліфікації проводилося у межах договору про співпрацю підприємства з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань.

Під час навчання особливу увагу було приділено вивченню законодавства з охорони праці, організації природоохоронної роботи, котлонагляду, безпеці обладнання, виконанню робіт на висоті, у замкненому просторі. Також поглиблено вивчалися й інші напрямки діяльності підприємств з забезпечення працівникам безпечних умов праці.

«Питання охорони праці є пріоритетними для компанії ArcelorMittal. Нам надважливо, щоб наші спеціалісти, зайняті у цій сфері, були справжніми професіоналами своєї справи. Їх дії мають забезпечувати максимально можливу безпеку працівників підприємства. І мені приємно відзначити, що по закінченню навчання наші керівники та спеціалісти були протестовані на комп’ютерах, успішно відповіли на всі екзаменаційні питання і одержали сертифікати, які підтверджують їх високу компетентність у питаннях охорони праці», - сказав директор з охорони праці ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Кириленко.

Нині для навчання в експертно-технічному центрі служба директора з охорони праці формує ще одну групу керівників та спеціалістів.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021