ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо зустрівся з Головою Державної служби геології та надр України Романом Опімахом

Київ, 22 січня 2021 р. Вчора відбулася робоча зустріч Генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо та голови Державної служби геології та надр України Романа Опімаха, в ході якої вони обговорили співпрацю регулятора та компанії впродовж минулого року, плани у сфері видобування на 2021 рік, а також подальші ініціативи Служби відносно удосконалення сервісів та програми залучення інвесторів.


Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Ми вітаємо реформу надрокористування, що ініційована Держгеонадра, сподіваємося, що вона і в подальшому сприятиме впровадженню прозорих і чітких правил регулювання видобувної галузі, зменшенню бюрократичного тиску на бізнес, а також стимулюватиме потік інвестицій в економіку України. Вже зараз ми відчуваємо позитивні результати змін, впроваджених у законодавчому полі протягом минулого року.

Нещодавно «АрселорМіттал Кривий Ріг» захистив свою гірничу виробничу програму на 2021 рік. Програма містить плани з розвитку кар'єрів і діяльності підрозділів гірничого департаменту, а також звіт про роботу у минулому році. У 2020 році підприємству вдалося досягти високих показників з видобутку руди та рекордної цифри з виробництва залізорудного концентрату – 10,7 млн тонн.

Крім того, підприємство здійснило всі необхідні підготовчі етапи для успішної роботи не тільки у найближчий час, але й до кінця відпрацювання кар'єрів (впродовж найближчих 25 років). Розроблено проект реконструкції та розвитку кар'єрів № 2-біс та № 3 для підтримки продуктивності з видобутку залізної руди 30 млн тонн на рік до кінця відпрацювання. Паралельно підприємство фокусується на впровадженні необхідних природоохоронних проектів для зниження промислового навантаження на навколишнє середовище.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021